Reklama

Reklama

Księżna Kate zaskoczyła poddanych wyznaniem!

Księżna Kate jest znana ze swojego hobby, jakim jest fotografia. Okazuje się, że księżna Kate ma jeszcze jedną pasję i jest ono dość nietypowe. Podczas wizyty w Muzeum Historii Naturalnej w Londynie Kate Middleton wyznała, że kocha... pszczelarstwo!

Księżna Kate zaskoczyła poddanych

 Księżna Kate uwielbia spotykać się z poddanymi i fanami, zwłaszcza jeżeli są nimi... dzieci! Ostatnio żona księcia Williama miała taką okazję podczas wizyty w Muzeum Historii Naturalnej. 

Kate uwielbia brać udział w spotkaniach z dziećmi i czuje się w ich towarzystwie bardzo swobodnie. 

Tym razem postanowiła maluchom zrobić niespodziankę i przyniosła im prezent na spotkanie. 

Tym wyznaniem zaskoczyła nie tyle dzieci, co media! Księżna Kate od zawsze mówi, że jej pasją jest fotografia i widać to po zdjęciach, które księżna publikuje na oficjalnym profilu rodziny królewskiej w mediach społecznościowych. 

Jednak o pszczelarstwie nie wspominała nigdy. Okazuje się, że księżna Kate dzieli pasję ze swoim bratem, Jamesem, który jest niezwykle zaangażowany w ochronę pszczół i rozwój pszczelarstwa. 

Okazuje się, że to właśnie on zaszczepił w Kate bakcyla i miłość do tych pracowitych stworzeń. Będąc księżną, Kate Middleton mogła pozwolić sobie na założenie własnej pasieki, którą dogląda osobiście. 

Reklama

***
Zobacz także: 

Księżna Kate zaszczepiła się na COVID-19

Księżna Kate tego nie ukryje! Oto co wyszło o jej rodzinie! Teściowa księcia Williama jest... A jednak!

Książę William skończył 39 lat. co dostał w prezencie od księżnej Kate?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate | pszczelarz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy