Reklama

Reklama

Kuchenne Rewolucje w Szczecinie. Rodzinny dramat, rosnące długi. Czy Magda Gessler pomoże właścicielom Cafe Elegancko?

W najnowszym odcinku "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler odwiedzi Szczecin, gdzie będzie musiała sprostać trudnemu zadaniu. Nienajlepsza kuchnia i brak gości to bowiem niejedyne zmartwienie restauratorów z Cafe Elegancko - na pierwszy plan wysunął się tam bowiem poważny konflikt między matką a synem. Czy Magdzie Gessler uda się go załagodzić?

"Kuchenne rewolucje"  w Polsce

Magda Gessler od 2010 roku jest gospodynią "Kuchennych rewolucji", programu rozrywkowego opartego na amerykańskim formacie "Kitchen Nightmares" i nadawanego w stacji TVN.  Do programu zgłaszają się restauratorzy, mający problemy z utrzymaniem swojego lokalu, a najsłynniejsza polska restauratorka stara się im pomóc. Lokal przechodzi metamorfozę, w menu pojawiają się nowe dania, czasem wymieniany jest także kucharz lub obsługa sali. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca do restauracji i sprawdza, jak radzą sobie właściciele.

"Kuchenne rewolucje" cieszą się popularnością już od wielu lat i wciąż nie brakuje restauratorów, którzy czekają na pomoc Magdy Gessler i są w stanie wystąpić w telewizji, by tylko rozreklamować swój lokal i utrzymać się na rynku. Do takich osób należą bez wątpienia bohaterowie najnowszego odcinka "rewolucji", o którym już głośno jest w sieci. 

Reklama

Zobacz również: Magda Gessler w niebezpieczeństwie. Ktoś podłożył bombę! 

Magda Gessler "Kuchenne Rewolucje" w Szczecinie: Zakalec, długi i konflikt matki z synem

Najnowszy odcinek "Kuchennych rewolucji" jest zapisem odwiedzin Magdy Gessler w Szczecinie. To tam mieszkają właściciele Cafe Elegancko - zaledwie dwudziestoczteroletni Kacper i jego mama Romana, zwana Romą. Choć oboje uwielbiają gotować, a swoim gościom serwują kanapki na zimno i na ciepło, naleśniki i ciasta, to w lokalu zaczyna świecić pustkami. Z zapowiedzi programu wynika, że Magda Gessler nie była zaskoczona tym stanem rzeczy:

- oceniła kanapkę, a chwilę później pochwaliła się otrzymanym zakalcem. 

Właściciele Cafe Elegancko byli w pełni świadomi problemu, tym bardziej, że długi rosły dosłownie z miesiąca na miesiąc, a kłopoty finansowe zaczęły odbijać się negatywnie na relacji syna z mamą. Zarówno Kacper jak i Roma mają silne charaktery i od pewnego czasu kłócili się już niemal o wszystko. Może więc to także napięta atmosfera w lokalu wpłynęła na brak gości? 

Magda Gessler: "Czy wyście byli, któreś z was na psychoterapii?"

Magda Gessler postanowiła pomóc załamanym właścicielom i przyjechała do Szczecina. Tam, poza średnio smaczną kanapką i zakalcem czekał ją zdecydowanie poważniejszy problem - restauratorka szybko przekonała się, że duet prowadzący lokal potrzebuje nie tylko jej, ale także... psychologa! Na jaw wyszedł bowiem konflikt między matką a synem:

- żaliła się mama. 

Kacper przyznał za to, że tak naprawdę wychowywała go babcia, a gdy wzajemne oskarżenia zaczęły się mnożyć, Magda Gessler zdecydowała się na zaskakujące pytanie:

- spytała przerażona.

"Kuchenne rewolucje" w Szczecinie. Fani piszą: "Tam, to psycholog potrzebny"

W sieci znaleźć można mnóstwo komentarzy fanów, którzy przychylają się do opinii polskiej restauratorki. Osoby, które widziały już program zgadzają się z tym, że największym problemem właścicieli Cafe Elegancko jest właśnie konflikt, a nawet współuzależnienie, z którym sobie nie radzą. 

- komentują. 

Widzieliście już ten kontrowersyjny odcinek programu? Telewizyjna premiera w czwartek, 8 września. 

Zobacz również: Co zrobić, by śmietana w zupie się nie zważyła? Magda Gessler odpowiada

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy