Reklama

Reklama

Lara Gessler pokazała przygotowania do porodu. To już blisko?

Lara Gessler już wkrótce powita na świecie swoje drugie dziecko. Jak poinformowała, mała Nena doczeka się brata. Zanim jednak to nastąpi, gwiazda skrzętnie zrelacjonowała swoje przygotowania do porodu. „Jesteś bardzo zorganizowana” – chwalą ją internauci.

Lara Gessler doskonale wie, jak wykorzystać swoją popularność, kierując karierę w taki sposób, aby zbudować własną markę, niezależnie od słynnego w Polsce nazwiska. Jest autorką książki "Słodki Zielnik Lary" i właścicielką cukierni "Słodki Słony".

Wkrótce jednak gwiazdę czekają ogromne zmiany w życiu prywatnym. Lara Gessler po raz drugi zostanie bowiem mamą.

Zobacz również: Małgorzata Rozenek cała w różu. Podobną stylizację nosiła już Katarzyna Cichopek

Reklama

Lara Gessler gotowa na poród. Pokazała wyprawkę dla dziecka

W październiku 2020 roku Lara Gessler i jej mąż Piotr Szeląg zostali po raz pierwszy rodzicami. Na świat przyszła ich córeczka, która otrzymała oryginalne imię Nena. Na początku tego roku gwiazda podzieliła się ze swoimi fanami kolejną fantastyczną wiadomością. Już wkrótce na świecie pojawi się jej kolejna pociecha. Zgodnie z przekazanymi przez nią informacjami będzie to syn.

Gwiazda rozpoczęła już przygotowania do porodu. Postanowiła podzielić się nimi z internautami.

Zobacz również: Przerażająca wizja wróżbity Macieja. To czeka nas już niebawem

Tak Lara Gessler spakowała się do szpitala. "To już blisko?"

Gwiazda przestrzegła internautki, aby pamiętały, że każdy szpital ma swoje sugestie, co do tego, co jest potrzebne. Zaznaczyła, że pokazuje to, co sama zabiera.

"Zaczynamy: 5 pieluch muślinowych, 3 malutkie pieluchy muślinowe, 1 ręcznik frotte z kapturkiem, 1 opakowanie pieluch (...) - rozmiar "0", 5 zestawów ubranek, w tym 3 czapeczki. Oznaczyłam naklejką ten zestaw, który chce, żeby mały miał jako pierwszy. Tacie będzie się łatwiej połapać. 3 pary skarpetek. Musy owocowe - to oczywiście dla mnie jak zgłodnieje ! Przy poprzednim porodzie - sprawdziły się idealnie. Wierzchnia kurteczka / kombinezon i kocyk na wyjście ze szpitala. Chusteczki nawilżane" - wymieniła.

Podzieliła się również niezwykle pomocnym trikiem. Wszystkie produkty spakowała bowiem w woreczki strunowe i dokładnie opisała.

"Bardzo świadomie wybieram walizkę, a nie torbę. Może się bowiem okazać, że częściowo będziecie musiały same to nosić, gdy partner będzie przepakowywał samochód czy wypełniał papiery. Dodatkowo, dużo łatwiej o porządek" - dodała.

W komentarzach fani nie kryli zachwytu nad zorganizowaniem gwiazdy.

Zobacz również: Wstydliwa choroba aktorki. Gwiazda obala wszystkie mity

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Lara Gessler | wyprawka dla noworodka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy