Reklama

Reklama

Lara Gessler zaskoczyła ślubem! Skąd pomysł na stylizację?!

Lara Gessler 11 grudnia 2021 wraz z Piotrem Szelągiem odnowiła przysięgę małżeńską. Uroczystość zaskoczyła fanów Gessler, ale było to wydarzenie wyjątkowe, a panna młoda zachwyciła ślubną stylizacją. To także idealna inspiracja dla osób, które pragną wziąć ślub w zimie!

Lara Gessler i Piotr Szeląg wzięli ślub

Lara Gessler i Piotr Szeląg długo ukrywali swój związek. Córka Magdaleny Gessler, gdy zaczęła spotykać się z Piotrem, była po rozwodzie z pierwszym mężem - Pawłem Ruczem, którego żoną była dwa lata. 

 Z Piotrem długo utrzymywała, że nie potrzebny jest im ślub, że dokument nic nie zmieni w ich miłości. Wiele zmieniło się jednak, gdy Lara zaszła w ciążę i zakochani powiedzieli sobie "tak" w 2020 roku, a panna młoda szła do ślubu z zaokrąglonym brzuszkiem. 

Od tamtego czasu wiele się zmieniło, Lara i Piotr powitali na świecie dziecko i wiodą szczęśliwe życie we trójkę. 

Zaskoczyli więc swoich fanów odnowieniem przysięgi małżeńskiej 11 grudnia 2021 roku. Na profilu Lary, a także ślubnych gości pojawiły się zdjęcia z niezwykłej, magicznej uroczystości. 14 miesięcy złożenia przysięgi małżeńskiej, małżonkowie zorganizowali kolejną imprezę ślubną w Zakopanem, w ekskluzywnym hotelu. 

Lara Gessler - pomysł na zimowy ślub

Kolejny raz przysięgali sobie miłość na pięknym tarasie w otoczeniu gór i śniegu. Panna młoda zachwyciła kreacją - prosta, biała suknia i ciągnący się w nieskończoność welon zwieńczony na głowie Lary koronkowym czepkiem, robiły wrażenie. 

Cała stylizacja Lary przywodzi na myśl modę lat 20. i zachwyca starannością wykonania. 

Samo przyjęcie weselne również robiło wrażenie, piękna sala, obszerne wnętrza, magiczne, ciepłe oświetlenie i muzyka grana przez góralski zespół. Na drugi dzień państwo młodzi zorganizowali poprawiny w stylu lat 80., gdzie wszyscy goście bawili się na śniegu w narciarskich stylizacjach. 

Trzeba przyznać, że Lara i Piotr mieli nie lada fantazję, by zorganizować tak piękny ślub i szalone poprawiny. Z pewnością ich pomysły mogą być inspiracją dla tych, którzy planują ślub w zimowym stylu. Góry, śnieg i ciepłe światło świec oraz góralska muzyka, brzmią jak idealny przepis na ślub! 

Reklama

***
Zobacz również: 

Schreiber odpowie za wpis sprzed lat? Jest zgłoszenie do prokuratury

"Królowa życia" upokorzona. "Wolał tłustą Niemkę, pokazałam mu drzwi"

Piotr Kraśko skazany za prowadzenie auta bez prawa jazdy

Wszystkie samochody Piotra Kraśki. Robią wrażenieINTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Lara Gessler | Magdalena Gessler

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje