Reklama

Reklama

Linkimaster i Lil Masti w walce wieczoru na Fame MMA 15! Co czeka widzów?

Już dziś wieczorem, podczas gali Fame MMA 15, swój rewanżowy pojedynek stoczą Marta Linkimaster Linkiewicz i Aniela Lil Masti Bogusz. Obie panie są w życiowej formie, więc choć bukmacherzy mają swoją faworytkę, to w klatce zdarzyć się może dosłownie wszystko! Co warto wiedzieć o najbardziej znanych freakfighterkach w kraju?

Już dziś o 20.00 startuje gala Fame MMA 15. Swoje walki stoczą m.in. Mariusz Sarius Golling i Marcin Polish Zombie Wrzosek, Marcin Dubiel i Kacper Blonsky, Mateusz Murański i Arkadiusz Tańcula czy Marcin Xayoo Majkut i Mikołaj Konopskyy. Największym zainteresowaniem cieszy się jednak Main Event tej gali - walka Marty Linkimaster Linkiewicz i Anieli Lil Masti Bogusz - do wygrania są w niej aż trzy pasy! 

W czwartek miała miejsce ceremonia ważenia - obie zawodniczki spełniły limity wagowe bez problemów, ale z nieoficjalnych informacji wynika, że Marta Linkiewicz była nieznacznie cięższa. Czy będzie miało to wpływ na wynik?

Reklama

Zobacz takżeMarta Linkiewicz o swojej przeszłości: Nie przebiera w słowach! 

Marta Linkimaster Linkiewicz kontra Aniela Lil Masti Bogusz: To nie pierwsza walka influencerek!

Marta Linkiewicz i Aniela Bogusz spotkały się już raz w klatce - wtedy Linkimaster musiała uznać wyższość Lil Masti, ale wszystko wskazuje na to, że tym razem karta może się odwrócić - nie jest bowiem tajemnicą, że forma Marty wciąż rośnie, a progres, który uczyniła robi wrażenie!

Mimo to Lil Masti odgraża się, że ponownie pokona Linkimaster, bo jest dziś zdecydowanie silniejsza niż w pierwszej walce pań. 

Marta Linkimaster Linkiewicz ma 25 lat, a popularność zdobyła za sprawą skandalu - w 2015 roku uprawiała seks i zażywała narkotyki z penisów raperów grupy Rae Sremmurd. Dziewczyna szybko zyskała więc status patoinfluencerki, a dziś na Instagramie obserwuje ją 1,3 ml osób. 

Linkimaster słynie także z wulgarnych tatuaży, które zdobią jej ciało i ostrego języka, ale wierni fani zauważyli, że zawodniczka Fame MMA usunęła część najbardziej kontrowersyjnych treści ze swoich mediów społecznościowych i stawia teraz głównie na sport i karierę w mieszanych sztukach walki. 

Aniela Lil Masti Bogusz to 32-letnia influencerka, która karierę rozpoczęła pod pseudonimem Sexmasterka. Na swoim kanale zamieszczała odważne, erotyczne poradniki, ale większości z nich próżno szukać dziś w sieci. Pewnego dnia bowiem Sexmasterka zaginęła, a Aniela powróciła jako Lil Masti i skupiła się na karierze muzycznej. Dziś Lil Masti jest jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce, a na Instagramie obserwuje ją grubo ponad milion fanów. 

Lil Masti również postawiła na sport - przygarnęła ją federacja Fame MMA, dla której stoczyła już dwa zwycięskie pojedynki - z łatwością pokonała Zusje (wcześniej Luxuria Astaroth) i właśnie Martę. Jak będzie tym razem?

Fame MMA 15: Walka Linkimaster i Lil Masti: Znamy faworytkę bukmacherów!

Fame MMA to najsłynniejsza polska federacja organizująca gale typu freak show fight. Pojedynki toczone są głównie na zasadach MMA, choć odbywają się walki bokserskie lub w innych dyscyplinach sportu walki. Do klatek wchodzą głównie najpopularniejsi influencerzy, youtuberzy i celebryci. 

Walka Linkimaster kontra Lil Masti, będąca main eventem gali Fame MMA 15 już rozgrzała cały internet - panie mają przecież sobie sporo do udowodnienia! Faworytką bukmacherów jest Aniela Bogusz, nazywana najlepszą obecnie polską freakfighterką. A jak wy obstawiacie wynik?

Zobacz również:

Co się stało ze szczęką Marcina Dubiela? Fani są zaniepokojeni! 

Oto pierwsze uczestniczki "Love Island. Wyspa miłości". Będzie gorąco?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: gala MMA | Linkimaster | Marta Linkiewicz | Lil Masti | Fame MMA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy