Reklama

Maffashion chciała powiększyć biust! Plany zmieniły narodziny syna

Maffashion chciała przed ciążą powiększyć biust? Tak! Julia Kuczyńska, popularna blogerka modowa i influencerka, partnerka Sebastiana Fabijańskiego, zdradziła to w najnowszej obszernej rozmowie z Natalią Hołownią, której ze szczegółami opowiedziała o swoim macierzyństwie.

Maffashion, czyli Julia Angelika Kuczyńska, jest znaną modową blogerką i influencerką. Stworzyła własne marki odzieżowe, a jej projekty i stylizacje podbijają serca międzynarodowych gwiazd - w 2020 roku jej ubrania nosiły m. in. Kourtney Kardashian i Addison Rae. Maffashion brała także udział w wielu kampaniach reklamowych i promocyjnych licznych marek. 

Maffashion ogłosiła w styczniu 2020 roku, że jest w związku z Sebastianem Fabijańskim. 10 września 2020 roku urodził się ich syn, Bastian Jan.

Maffashion o macierzyństwie. "Mój Instagram nie jest o nim dziecku"

Maffashion rzadko szerzej opowiada o macierzyństwie i dzieli się tego typu przemyśleniami w różnych wywiadach. Tym razem zrobiła jednak wyjątek. W szczerej, długiej rozmowie opowiedziała Natalii Hołowni o swoim podejściu do bycia mamą.

Zdradziła na przykład, że całkowite ukrywanie synka w mediach społecznościowych jest trudne i czasem "przemyca coś" z jego udziałem, jednak nie zamierza zaczynać zarabiać na swoim dziecku 

Reklama

- powiedziała.

Maffashion chciała powiększyć piersi przed ciążą

Julia Kuczyńska wyznała także, że nie obawiała się zmian w wyglądzie po ciąży. Jedyną rzeczą w jej wyglądzie, o którą się martwiła, był biust. Wyznała, że już przed ciążą miała pomysł, by poddać się zabiegowi.

- powiedziała w rozmowie.

Jej plany zmieniła jednak ciąża i narodzenie syna, kiedy w naturalny sposób przekonała się, jak to jest mieć większy biust.

- wyznała.

Przeczytaj też:

Agnieszka Woźniak-Starak pożegnała psa. "Żegnaj maleńka"

Ola Ciupa w pięknej czerwonej sukience

Nie pokażą serialu ze Stuhrem. Zemsta TVP?

* * *

Zobacz więcej:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Maffashion

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy