Reklama

Reklama

Magda Gessler wybuchła! Odpowiedziała złośliwej internautce

Magda Gessler stanęła w obronie ciężarnej córki. Lara Gessler została bowiem mocno skrytykowana przez internautów za strój, w jakim pojawiła się na gali „Elle Style Awards”. Słynna restauratorka od razu zareagowała na złośliwy komentarz pod adresem jej dziecka. „Zawiść kopie i nie wróży ci fajnych przeżyć” – napisała.

Magda Gessler to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego show-biznesu. Jest jedną z najmocniej cenionych restauratorek w Polsce, z powodzeniem prowadząc kilka obleganych przez smakoszy restauracji. Sympatię zaskarbiła sobie dzięki programowi "Kuchenne rewolucje", w którym pomaga przedsiębiorcom stanąć na nogi

"Czy tylko ja tu widzę ciężarną żyrafę?"

Słynna restauratorka od wielu lat pielęgnuje bliską relację ze swoimi dziećmi. Nie kryła wzruszenia, gdy pierwszy raz została babcią. Teraz z wielką niecierpliwością czeka na narodziny kolejnego wnuka.

Niedawno Lara Gessler wraz z mężem Piotrem Szelągiem pokazała się na gali "Elle Style Awards", gdzie z dumą prezentowała mocno już zaokrąglony ciążowy brzuszek. Córka słynnej restauratorki zaprezentowała się w kreacji w zwierzęcy print. Jej stylizacja nie wszystkim się jednak spodobała.

Reklama

"Czy tylko ja tu widzę ciężarną żyrafę?", "No coś mi tu nie zagrało... ale bardzo ich lubię" - czytamy w komentarzach.

Magda Gessler nie pozostała jednak obojętna na te słowa, pozostawiając pod zdjęciem wpis: "To jest piękno, to jest... cudowna kobieta. Pięknych ich dwoje" - napisała.

Zobacz również: Świeże kwiaty, podwójna kołdra i ciche światło. Oto wszystkie zachcianki Magdy Gessler

Magda Gessler stanęła w obronie ciężarnej córki

Wśród komentarzy pojawiły się również takie, w których internauci zwracali uwagę na kwestię, zgodnie z którą Lara Gessler ma promować się na autorytecie sławnej mamy. Jedna z osób zapytała: "czy Lara jest znana jedynie z popularnej mamy, czy posiada też własne projekty".

Na te słowa po raz kolejny zareagowała zdenerwowana Magda Gessler. "Sama sobie buduje. Mama tu nie ma nic do rzeczy. Ja mam problem z jej niezależnością. Zawiść kopie i nie wróży ci fajnych przeżyć. Masakra" - skwitowała.

Zobacz również: Magda Gessler kocha być babcią. Pokazała zdjęcie z wnuczką

***

Zobacz również:

Natasza Urbańska ma nową twarz. Ludzie orzekli, że teraz to "najpiękniejsza kobieta w Polsce"

Katarzyna Cichopek została sama. Hakiel przejął opiekę nad synem i córką

Ivan Komarenko szczęśliwy. Wrócił do Rosji i ma kilka słów do Polaków

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | Lara Gessler

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy