Reklama

Reklama

Magdalena Stępień skomentowała ślub Rzeźniczaka!

Jakub Rzeźniczak pochwalił się właśnie ślubną fotką ze swoją nową wybranką i rozpętał nią prawdziwą burzę w sieci. Głos w sprawie postanowiła zabrać także Magdalena Stępień, była partnerka piłkarza i mama zmarłego w lipcu Oliwierka. Użyła mocnych słów!

Jakub Rzeźniczak opublikował dziś na Instagramie zdjęcie, które zelektryzowało fanów! Piłkarz Wisły Płock zamieścił fotkę ze swojego ślubu z Pauliną Nowicką, z którą spotykał się od 2021 roku. 

Decyzja sportowca o ślubie z ukochaną nie jest wielkim zaskoczeniem, bo piłkarz oświadczył się w grudniu 2021 roku podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych. Rzeźniczak poprosił swoją wybrankę o rękę podczas meczu NBA. 

Na fotce, którą zamieścił piłkarz widać młodych małżonków, którzy całują się na plaży pod budką ratowników w Miami. Rzeźniczak podpisał zdjęcie "Mr & Mrs Rzeźniczak", a fani natychmiast zasypali go komentarzami. Niestety, większość z nich jest dość negatywna, a komentujący zarzucają piłkarzowi kompletny brak taktu, a nawet uczuć. Chodzi oczywiście o tragedię jaką była śmierć małego Oliwierka, synka Rzeźniczaka ze związku z Magdaleną Stępień. Fani nie mogą pojąć, że sportowiec tak szybko poradził sobie z traumą i zakończył już żałobę. 

Reklama

Zobacz również: Magdalena Stępień opowiada o ostatnich chwilach Oliwiera

Magdalena Stępień skomentowała ślub Rzeźniczaka! "Nie rozmawiam o nich"

Ślub byłego partnera postanowiła skomentować także sama Magdalena Stępień. Była uczestniczka "Top Model" przyznała, że wcale nie jest tym faktem zaskoczona, ale nie interesuje jej to, co dzieje się u jej byłego partnera.

- wyznała w rozmowie z jastrzabpost.pl.

Wcześniej była partnerka piłkarza przyznała, że nie ma z nim kontaktu i chce raz na zawsze zamknąć ten rozdział. 

- przyznała. 

Zobacz również: Jakub Rzeźniczak ponownie żonaty! Kim były jego poprzednie partnerki?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy