Reklama

Reklama

Małgorzata Kożuchowska w rudych włosach. Pasują jej?

Małgorzata Kożuchowska zaprezentowała się niedawno na Instagramie w rudych włosach. Aktorka przeszła metamorfozę na potrzeby filmu "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle". Jak wyglądała?

50-letnia Małgorzata Kożuchowska ma na swoim zawodowym koncie wiele ról w polskich filmach i serialach, jednak najbardziej znana jest m.in. z "Kilera", "Zróbmy sobie wnuka", M jak miłość" i "Rodzinki.pl." 

Jesienią premierę będzie miała produkcja "'Gierek", w której aktorka wcieli się w małżonkę znanego polityka, (w roli Edwarda Gierka wystąpi Michał Koterski), jednak gwiazda nie zwalnia tempa i wciąż angażuje się w pracę nad nowymi projektami. 

W przyszłym roku fani będą mogli zobaczyć ją w produkcji "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle" i, chociaż do premiery zostało jeszcze sporo czasu, Małgorzata Kożuchowska już teraz postanowiła wrzucić do sieci zdjęcia z planu filmowego. 

Reklama

Gwiazda w charakteryzacji do nowej roli jest nie do poznania!

Małgorzata Kożuchowska w rudych włosach

W filmie "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle" Małgorzata Kożuchowska wcieli się w postać rudowłosej Doroty Lis i trzeba przyznać, że w tym kolorze włosów polskiej aktorce, podobnie jak w blondzie, jest do twarzy.

Myślicie, że gwiazda, która już od lat jest blondynką, powinna pomyśleć o takiej zmianie na stałe?

Czytaj również:

Agnieszka Drewnicka miała poważny wypadek! Gwiazda disco polo prosi fanów o modlitwę!

Joanna Racewicz ostro o antyszczepionkowcach

Na Grenlandii spadł deszcz. To pierwsza taka sytuacja w historii

Zdjęcie Maryli Rodowicz obiegło sieć. "Nawet bym nie poznał"

Zobacz także: 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje