Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan w tęczowej kreacji na Paradzie Równości

Gwiazda TVN zachęca do udziału w warszawskim marszu. Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na Instagramie wymowne zdjęcie w kolorowej stylizacji, która nawiązuje do symbolu społeczności LGBT. Nie wszyscy popierają jej zaangażowanie.

19 czerwca odbyła się w Warszawie kolejna Parada Równości. Uczestnicy wydarzenia jak co roku przeszli ulicami stolicy głosząc swoje postulaty. Demonstranci walczą nie tylko o tolerancję, ale także rozwiązania natury prawnej, w tym m.in. równość małżeńską.

Małgorzata Rozenek-Majdan na Paradzie Równości

Inicjatywie sprzyja coraz więcej rodzimych gwiazd. Wśród nich jest Małgorzata Rozenek-Majdan, która wezwała fanów przed Pałac Kultury, gdzie rozpoczął się marsz. 43-letnia prezenterka telewizyjna w opisie zdjęcia przekonuje, że #loveislove (z ang. miłość to miłość).

Jeszcze większe zainteresowanie wywołała okolicznościowa fotografia.

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan pozuje do zdjęcia w kolorowej, dwuczęściowej i bardzo zwiewnej kreacji. Stojąc na środku stołecznej ulicy wyraźnie się uśmiecha, dłonią przekazując fanom znak pokoju. Tuż za jej plecami widoczny jest policyjny radiowóz.

Sojuszniczka osób LGBT

"Perfekcyjna pani domu" nie od dziś wspiera mniejszości. Jest uznawana za jedną z najbardziej wpływowych sojuszniczek społeczności LGBT. Gwiazda telewizji i mediów społecznościowych wykorzystuje swoje ogromne zasięgi, by promować tolerancję.

"Tęcza w sercu, tęcza na niebie", "brawo, świat jest dla wszystkich", "każdemu wolno kochać" – czytamy w komentarzach.

Internauci krytykują Małgorzatę Rozenek-Majdan

Nie zabrakło też krytycznych uwag. "Na siłę chcą zrobić z Polski tolerancyjny kraj", "ideologia", "okropne, co wy popieracie" – grzmią przeciwnicy. Małgorzata Rozenek-Majdan jednak nic sobie z tego nie robi. Konsekwentnie promuje wartości, które są jej bliskie, nawet kosztem sympatii niektórych środowisk.

"Nie musimy się kochać. Wystarczy, że będziemy się nawzajem szanować!" – nawołuje jedna z obserwatorek gwiazdy TVN.

Żona Radosława Majdana zabrała na paradę swoich synów, co relacjonowała później na Instagramie.

Zobacz także:

Klaudia Halejcio pokazała twarz dziecka. Oto jej córka Nel

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała umięśniony brzuch!

Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcia z baby shower. "Cud już jest z nami"

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan | parada równości | LGBT

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy