Reklama

Reklama

Małgorzata Socha pracuje po 12h dziennie

Małgorzata Socha jest obecnie jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Spełnia się nie tylko zawodowo, ale i prywatnie, jako żona i matka. Aktorka przyznaje jednak, że pogodzenie pracy i wychowania dzieci nie należy do prostych zadań.

Małgorzata Socha: Kim jest?

Małgorzata Socha jest znaną aktorką, którą fani najlepiej kojarzą z takich produkcji, jak "Przyjaciółki", "BrzydUla" czy "Na Wspólnej". Aktorka przyszła na świat w 1980 roku w Warszawie. Od kilkunastu lat pozostaje w związku małżeńskim z Krzysztofem Wiśniewskim, będącym inżynierem. Para wzięła ślub w 2008 roku. Doczekali się trójki pociech - córek Zofii i Barbary oraz syna Stanisława.

Teatrem i aktorstwem interesowała się od dziecka, więc w czasach szkolnych uczęszczała na zajęcia kółka teatralnego. Aktorka ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Zadebiutowała w tytułowej roli Anki w spektaklu Teatru Telewizji, którego reżyserem był Radosław Piwowarski. Prawdziwą sławę przyniosła jej dopiero rola Zuzanny Hoffer w serialu "Na Wspólnej", w którym gra od 2007 roku. 

Reklama

Małgorzata Socha nie może narzekać na brak ofert, lecz ostatnio przyznała, że na chwilę obecną nie można sobie pozwolić na przyjmowanie kolejnych ról. 

Małgorzat Socha: Dlaczego odrzuca propozycje ról?

Małgorzata Socha stara się godzić życie prywatne i zawodowe tak, by spędzać dużo czasu z dziećmi i uczestniczyć aktywnie w ich wychowaniu. Aktorka przy tym nie zwalnia tempa, jeśli chodzi o projekty w pracy. Ostatnio przyznała, że nie przyjmuje na razie nowych ról, bo jest zbyt zajęta.

Aktorka w rozmowie z Ewą Dąbrowską przyznała, że zwyczajnie nie jest już w stanie podejmować nowych wyzwań. Projekty, w które obecnie jest zaangażowana, całkowicie ją pochłonęły:

Małgorzata Socha obecnie gra w trzech popularnych serialach - "Przyjaciółkach", "Na Wspólnej" oraz "Stuleciu Winnych". Projekty zabierają jej dużo czasu, gdyż aktorka w pełni się im poświęciła. W międzyczasie jednak Małgorzata Socha podejmuje także inne wyzwania, niż aktorskie. W zeszłym roku wystąpiła w kilku reklamach oraz programie "MasterChef".

Zobacz także:

Małgorzata Socha pokazała męża! Poszli na randkę

Małgorzata Socha odrzuciła nazwisko męża. Oto powód!

Małgorzata Socha zachwyca szczupłą sylwetką. Opowiedziała, jak wygląda jej dieta

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje