Reklama

Reklama

Marta Karpińska pochwaliła się ciążowym brzuszkiem!

Marta Karpińska znana z "Gogglebox. Przed telewizorem" oraz z tego, że była "wodzianką" w programie Kuby Wojewódzkiego, 8 stycznia pochwaliła się, że jest w ciąży, publikując zdjęcia z USG na swoim profilu w mediach społecznościowych. Gwiazda nie czekała długo z dodaniem nowego zdjęcia, na którym pokazuje już sam brzuszek!

Marta Karpińska w ciąży

Marta Karpińska pojawiła się pierwszy raz na ekranach telewizorów w programie Kuby Wojewódzkiego, gdzie została jedną ze słynnych "wodzionek", czyli pań, które w dość skąpych strojach podczas trwania show przynosiły gościom szklankę wody. 

 Dzięki temu udało jej się zaistnieć w polskim świecie show-biznesu i w późniejszej perspektywie - pojawić się w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". 

Tam zyskała jeszcze szerszy krąg fanów, którzy kibicują jej nie tylko w programie, ale też w życiu prywatnym. Nic więc dziwnego, że internauci nie posiadali się z radości, gdy kilka dni temu Marta ogłosiła radosne wieści - wkrótce zostanie mamą! 

Karpińska opublikowała zdjęcie, na którym w dłoniach trzyma wydruk z badania USG i przytula się do swojego partnera. 

"Kochani chciałam się z wami podzielić cudowną informacją. Noszę w sobie najczystszą i najpotężniejszą miłość. Jesteśmy przeszczęśliwi" - napisała wówczas Marta Karpińska pod rodzinnym zdjęciem. 

Marta Karpińska pochwaliła się zdjęciem brzuszka

Teraz, gdy emocje jeszcze nie opadły, a fani wciąż składają jej gratulację, gwiazda opublikowała kolejne zdjęcie, tym razem takie, na którym eksponuje ledwo zaokrąglony, ciążowy brzuszek.

Marta Karpińska bardzo cieszy się z tego, że niedługo zostanie mamą i pragnie się dzielić swoim szczęściem z fanami. 

Reklama

***
Zobacz również: 

Marta z "Gogglebox" jest w ciąży! Pochwaliła się radosną nowiną!

Agnieszka Kotońska wspomina swoją metamorfozę! Pokazała stare zdjęcia! 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje