Reklama

Megan Barton-Hanson zaliczyła wpadkę! Pokazała za dużo!

Megan Barton Hanson była uczestniczką brytyjskiej edycji programu "Love Island" i to dzięki temu stała się popularna. Obecnie jest znana z prowadzenia własnego podcastu i pokazywania gorących zdjęć w swoich mediach społecznościowych. Tym razem gwiazda zaskoczyła fanów zdjęciem w bikini, które okazało się być powodem zaliczenia wpadki!

Megan Barton-Hanson w za małym bikini!

Megan Barton-Hanson, pochodząca z Essex gwiazda "Love Island", po sukcesie, jaki odniosła w programie, postanowiła edukować swoich fanów pod kątem życia seksualnego i społecznego, prowadząc podcast. 

 Obecnie jej słuchowisko cieszy się sporym zainteresowaniem, podobnie jak i jej profil w mediach społecznościowych, który obserwuje ponad milion osób. 

To właśnie tam publikuje swoje gorące zdjęcia i tam też pojawiła się fotografia w bikini, które było powodem małej wpadki gwiazdy. 

Na zdjęciu Meghan Barton-Hanson wygląda niezwykle ponętnie, ale najwyraźniej wybrała nienajlepszy rozmiar kostiumu kąpielowego, w który ma na sobie. Za mała góra od bikini odsłoniła więcej, niż powinna, ale modelka nie wydawała się być tym zawstydzona. 

Reklama

Pewna siebie gwiazda zachwycała nie tylko kobiecymi kształtami, ale także umięśnionym brzuchem. Najwyraźniej celebrytka spędza sporo czasu na siłowni, czym zachwyca swoich fanów!

***

Zobacz również: 

Chora Maryla Rodowicz "nie może liczyć na pomoc starszych dzieci"

Agnieszka Litwin trafiła do szpitala. Diagnoza lekarzy brzmiała jak wyrok

Monika Richardson w opłakanym stanie. Sąsiedzi zabrali głos

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Megan Barton Hanson
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama