Reklama

Reklama

Meghan Markle uroniła łzę na pogrzebie. Wsiadając z auta, odetchnęła z ulgą

Na pogrzebie królowej Elżbiety II Meghan Markle starała się nie zwracać zbytniej uwagi mediów. Wybrała elegancką, ale skromną kreację i trzymała się raczej na uboczu. Jednak i tak uwadze zebranych nie uszedł fakt, że żona księcia Harry'ego była zestresowana i po prostu smutna tego wyjątkowego dnia.

Oczy świata skupione na Meghan Markle podczas uroczystości pogrzebowych

Meghan Markle i książę Harry to zdecydowanie osoby w rodzinie królewskiej, które wzbudzają najwięcej mieszanych emocji wśród poddanych. Na nich również była skupiona uwaga mediów podczas pogrzebu królowej Elżbiety II. 

 Meghan Markle choć o tym doskonale wiedziała, starała się nie generować swoim zachowaniem jeszcze większego medialnego szumu. 

Czujnym obiektywom kamer jednak nie uszło uwadze to, że w trakcie trwania długich uroczystości żona księcia Harry'ego uroniła łzę, którą dyskretnie otarła. 

To oczywiście nic dziwnego w sytuacji, jaką jest pogrzeb, gdzie żałobnicy mają prawo do takie przeżywania smutku. Na pogrzebie trudno było powstrzymać emocje nie tylko Meghan Markle, ale także i książę Edward, czy nawet sam król Karol III mieli łzy w oczach i potrzebowali chwili, by uspokoić emocje. 

Reklama

Jedynie może dziwić fakt, że sama Meghan Markle nie ma zbyt dobrych wspomnień związanych z rodziną królewską, a już na pewno nie w ostatnim czasie. 

Gra aktorska czy stres? Tak zachowała się Meghan Markle na sam koniec pogrzebu

Oczywiście można jej zarzucić grę aktorską ze względu na zawód, jaki wykonywała przed wstąpieniem do rodziny królewskiej i pewnie niektórzy złośliwi to uczynią. 

Jednak widać było, że w trakcie całej uroczystości Meghan Markle jest zestresowana, czego upust dała już na sam koniec ceremonii pogrzebowej, gdy wsiadała wraz z księciem Harrym do auta. 

Meghan Markle wówczas pozwoliła sobie na głęboki oddech i szybkie wypuszczenie powietrza. Czyżby dopiero wtedy poczuła ulgę, że ten dzień w końcu dobiegł końca?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | pogrzeb królowej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy