Reklama

Michał Wiśniewski zostanie ojcem po raz szósty!

Michał Wiśniewski, lider i wokalista Ich Troje ogłosił właśnie, że znów zostanie tatą! Żona gwiazdora, Pola Wiśniewska spodziewa się ich drugiego wspólnego dziecka, a para postanowiła podzielić się tą nowiną ze światem w zaskakujący sposób!

Michał Wiśniewski związał się ze swoją obecną żoną, Polą w 2019 roku, w marcu 2020 roku para była już po ślubie. Z uwagi na szalejącą wtedy pandemię Covid-19 wesele odbyło się dwa lata później, wtedy szczęśliwi małżonkowie odnowili również przysięgę małżeńską. W styczniu 2021 roku na świecie pojawił się pierwszy synek pary, Falco Amadeus. 

Zobacz również: Radość u Małgosi i Pawła z "Rolnika". Rodzina znowu się powiększy!

Reklama

Michał Wiśniewski znów będzie tatą. To już szósta pociecha!

Michał Wiśniewski i jego żona, Pola ogłosili właśnie, że spodziewają się kolejnej pociechy i zrobili to w dość zaskakujący sposób. 

Na Instagramach Poli i Michała Wiśniewskich ukazał się właśnie identyczny post. Para opublikowała zdjęcie swojego synka, Falco, który trzyma pozytywny test ciążowy. 

 – napisali, dodając takie hasztagi jak „pregnant”, „newbaby”, „number6”, „love” czy „family”. 

Fani natychmiast zasypali szczęśliwych rodziców gratulacjami, pisząc:

- "Gratulacje", "Cudowności dla was", "Piękna nowina", "Gratulacje i dużo zdrówka". 

Michał Wiśniewski ma już piątkę dzieci. Wokalista zespołu Ich Troje po raz pierwszy został tatą w 2002 roku - ze związku z Mandaryną ma syna Xaviera i córkę Fabienne. Drugą żoną Michała była wokalistka Anna Świątczak, z którą ma córki Etiennette i Vivienne Viennę. Michał Wiśniewski był jeszcze żonaty z Magdą Femme i Dominiką Tajner, ale z tych związków nie ma dzieci. Pola Wiśniewska, poza Falco ma natomiast jeszcze czwórkę starszych dzieci. 

Zobacz również:

Konrad Piasecki wyjawił rodzinny sekret. Tego nikt nie wiedział!


 

Więcej: https://rozrywka.radiozet.pl/Plotki/Michal-Wisniewski-bedzie-mial-szoste-dziecko-z-piata-zona-Jak-nazwa-babelka


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski | Pola Wiśniewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy