Reklama

Reklama

Michelle Obama uczciła 60. urodziny Baracka. Pokazała niepublikowane zdjęcie

Michelle Obama opublikowała nieznane dotychczas rodzinne zdjęcie. Powód jest wyjątkowy - są to 60. urodziny Baracka Obamy. Uwagę przykuwają zwłaszcza córki małżeństwa Obamów. Jak wam się podoba ta fotografia?

Michelle Obama i Barack Obama od lat postrzegani są przez opinię publiczną jako kochające i wspierające się małżeństwo, które nie unika publicznego okazywania czułości i przywiązania. Tym razem żona byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych uczciła 60. urodziny Baracka na swoim Instagramie. Zdecydowała się opublikować nieujawniane wcześniej zdjęcie.

Michelle Obama świętuje 60. urodziny Baracka

Wspólne fotografie Obamów często są pełne bliskości i ciepła. Nie inaczej jest z tą. Z okazji 60. urodzin Baracka Michelle Obama zdecydowała się pokazać na Instagramie zdjęcie z rodzinnego albumu, na którym są razem z córkami: Malią i Natashą.

Reklama

Michelle Obama zdecydowała się również opublikować życzenia. Sami zobaczcie!

Poruszające słowa Pierwszej Damy spotkały się z entuzjazmem wśród internautów. Użytkownicy chwalili osobisty wymiar życzeń oraz urocze, rodzinne zdjęcie.

Uwagę przykuły także córki Obamów. Malia i Natasha zdecydowanie przyciągnęły uwagę odbiorców!

Michelle Obama i Barack Obama. Związek idealny?

Barack Obama od początku swojej politycznej kariery często podkreślał, jak ważna jest dla niego Michelle, jej wsparcie i miłość. "Oczywiście nie zrobiłbym niczego, co osiągnąłem bez Michelle... Nie tylko była wspaniałą pierwszą damą, jest po prostu moją opoką. Polegam na niej w najważniejszych kwestiach każdego dnia" - podkreślał w wywiadzie dla Oprah Winfrey.

Nieraz zaznaczał też, że bez niej nie osiągnąłby tego, co udało mu się osiągnąć. Barack przyznawał też, że jego żona jest bardzo inteligentna i ogromnie w niej to ceni.

Sama Michelle Obama z kolei opowiadała w niejednym wywiadzie, a także w swojej książce "Becoming", że związek jest dla niej przede wszystkim partnerstwem. "Małżeństwo kwitnie, gdy para pracuje razem jako zespół" - napisała. Niejednokrotnie podkreśliła też, że podstawą udanego związku jest ciężka praca obydwojga partnerów.

Przeczytaj też:

Tworzył polską seksuologię. Wybitny specjalista czy kontrowersyjny lekarz?

Historia "dziewczynki kurczaka". Prawda wyszła po latach

Mateusz Damięcki pozuje w szpilkach, spodenkach i z dzieckiem na rękach. Ma ważny przekaz

* * *

Zobacz więcej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje