Reklama

Nazywają ją "rosyjską Kim Kardashian". Kim jest Anastasia Kvitko?

Anastasia Kvitko to 28-letnia modelka i influencerka, którą na Instagramie obserwuje już 12,2 miliona obserwatorów. Celebrytka zyskała popularność w dużej mierze za sprawą swojej sylwetki, przypominającej kształtem klepsydrę oraz sporych rozmiarów biustu i pośladków. To dlatego nazywana jest rosyjską Kim Kardashian.

Anastasia Kvitko urodziła się w Kaliningradzie w Rosji. Jako nastolatka przeniosła się do Miami i rozpoczęła karierę modelki. Następnie przeprowadziła się do Los Angeles, gdzie współpracę zaoferował jej fotograf Anvar Norov. W 2015 roku rosyjska modelka współpracowała z marką Kanye West Clothing, a rok później została twarzą Eliya Cioccolato. Regularnie pojawia się również w teledyskach i programach telewizyjnych.

Zakupy, imprezy i podróże, najchętniej do Dubaju, to główne zainteresowania Anastasii. Pasją influencerki jest także sport - Anastasia odwiedza siłownię nawet cztery razy w tygodniu i stosuje zbilansowaną dietę. Modelka unika mięsa, drobiu i fast foodów, od których woli zdrowe, przemyślane jedzenie. Twierdzi też, że sama wypracowała wysportowaną, silną sylwetkę i naturalne pośladki - nie są one efektem żadnej operacji! 

Chcieli by przeszła na dietę i schudła. Dziś nazywana jest rosyjską Kim Kardashian!

Anastasia Kvitko została zauważona po raz pierwszy chwilę po ukończeniu liceum. Zachwycił się nią fotograf z Rosji i od razu zatrudnił, ale jej sylwetka, którą ona sama uważa za swój najcenniejszy atrybut, nie została dobrze przyjęta przez agencje modelek i fotomodelek.

Reklama

Wielokrotnie proponowano jej, by przeszła na dietę i wreszcie schudła, ale ona zawsze odmawiała. Dziś jej sylwetka, w szczególności pośladki są jej znakiem charakterystycznym, a ona nazywana jest przez fanów rosyjską Kim Kardashian. Faktycznie jest aż tak podobna?

***

Zobacz również:

Kim Kardashian pokazała zdjęcie sprzed lat. Bardzo się zmieniła?

Kim jest córka Abramowicza? Prowadzi luksusowe życie!INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: instagramerka | influencerka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama