Reklama

Reklama

Niekwestionowana gwiazda "Rolnika" w kolejnym show randkowym pokaże się nago!

Jessica Miemiec wystąpiła w jednym z sezonów hitowego show TVP1 "Rolnik szuka żony". Zaszła daleko, bo aż do pierwszej trójki wybranek rolnika, gościła więc w jego domu. Niestety ostatecznie nie została wybrana i musiała pożegnać się z programem. Jest osobą, która zdecydowanie najbardziej zapadła w pamięć widzom programu. Co u niej?

Jessica z "Rolnik szuka żony" wystąpi w "Magii nagości". Czy znajdzie miłość?

Jessica podbiła serca widzów swoją bezpretensjonalnością, bezpośredniością, poczuciem humoru i dystansem do siebie i świata. Pokazała się jako osoba, która szczerość stawia ponad wszystko. W dodatku ubierała się i malowała w bardzo charakterystyczny sposób, często nieprzystający do okazji, za to całkowicie jej własny. O tym, jak dużą sympatią obdarzyli ją widzowie show, niech świadczy fakt, że kiedy odpadła, apelowali do producentów, żeby ci przywrócili ją do udziału w programie.

Choć miłości w show TVP nie znalazła, Jessica złapała telewizyjnego bakcyla i po "Rolniku" wystąpiła jeszcze w programach "Jak matka z córką" i "Shopping Queens".

Reklama

Zobacz też: Klaudia z "Rolnika". Kim jest bohaterka nowej edycji?

W programie Polsat Cafe pokazała, jak radzi sobie ze stylizacjami i zakupami, teraz natomiast zobaczymy ją... w pełnej krasie w "Magii nagości". Show polega na tym, że osoba, która wybiera spośród kilkorga nagich kandydatów przez cały czas jest ubrana, ale kiedy już dokona wyboru, wychodzi na moment ze studia i wraca całkiem naga. Para staje więc naprzeciwko siebie jak równy z równym. 

Co ciekawe niedawno media obiegła informacja, jakoby Jessica się zaręczyła! W rozmowie z "Telemagaznem" opowiedziała, że jej narzeczony ma na imię Ryszard, ale ona mówi na niego Ricardo. Jessica opowiedziała też, jak się poznali, a stało się to... na stacji benzynowej. Sądząc po superlatywach, w jakich opowiadała o Ricardo, jest (była?) bardzo zakochana.

"Magia nagości" - co to za program?

"Magia nagości. Polska" to nowy show randkowy, którego uczestnicy wybierają kandydata lub kandydatkę na randkę jedynie na podstawie ich... nagich ciał. Program jest swoistym eksperymentem telewizyjnym, który próbuje odpowiedzieć na pytanie, czy wybór partnera lub partnerki wyłącznie w oparciu o cechy fizyczne determinuje na przykład powodzenie związku. Kolejny sezon budzącego kontrowersje show, tak jak poprzednie, poprowadzi znana z serialu "Ranczo" aktorka Beata Olga Kowalska. 

Premiera odcinka z Jessicą już 16 września o 23! Uwaga, "Magia nagości" to program tylko dla widzów dorosłych! Będziecie oglądać?

Czytaj też:

Metamorfoza uczestniczki "Rolnika"! Jessica Miemiec jest nie do poznania

"Taniec z gwiazdami" 3 odc. 13 edycji. Czym zaskoczą nas gwiazdy?

Filip z "Rodziny Zastępczej" ma już 31 lat. Nie uwierzycie, jak dziś wygląda!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy