Reklama

Reklama

Olivia Culpo o swoim comiesięcznym "problemie". Co za szczere wyznanie!

Olivia Culpo to lubiana aktorka i celebrytka, którą fani pokochali także za jej powalającą urodę. Gwiazda niedawno zdobyła się na intymne wyznanie dotyczące swojego biustu. Niecodzienny problem celebrytki zainteresował internautów.

Olivia Culpo zaskoczyła szczerym wyznaniem. Z problemem boryka się sporo kobiet na świecie

Olivia Culpo to zdecydowanie zwalająca z nóg piękność. Aktorka, która zaczynała swoją karierę w wyborach miss i zdobyła tytuł Miss Universe w 2012 roku, dziś odcina kupony od swojej popularności. 

 Jej media społecznościowe obserwuje obecnie ponad 5 milionów internautów i to właśnie tam gwiazda publikuje swoje gorące zdjęcia i dzieli się wycinkiem swojego życia prywatnego z fanami. 

Ostatnio celebrytka zdobyła się na dość niecodzienne wyznanie przy okazji pozowania w skąpym bikini. 

"Czy jest tu ktoś, komu biust powiększa się o dwa rozmiary co miesiąc" - zapytała Olivia Culpo swoje obserwatorki. 

Wygląda na to, że gwiazda w okolicach menstruacji boryka się z zatrzymywaniem wody w organizmie i obrzmieniem niektórych części ciała w tym czasie, w tym biustu. 

Reklama

Uroda gwiazdy zwala z nóg, nawet gdy ta nie czuje się najlepiej

Wiele kobiet w czasie miesiączkowania i tuż przed boryka się z tym problemem, ale wciąż jest to dla wielu wstydliwy temat tabu. Jednak nie dla Olivii Cuplpo.

Fani jednak nie uznali tego za problem, bo nie mogli oderwać wzroku od idealnej, umięśnionej sylwetki gwiazdy z kobiecymi krągłościami w okolicach klatki piersiowej. 

Gwiazda nawet w gorszym dla siebie czasie w trakcie miesiąca wygląda olśniewająco, a jej uroda rozgrzewa wyobraźnię fanów, którzy nie szczędzą jej komplementów pod zdjęciami, które publikuje w mediach społecznościowych. 

Z pewnością niejedna fanka aktorki chciałaby mieć takie problemy jak ona...  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Olivia Culpo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy