Paulina Holtz pokazała się bez makijażu. "Nadrabiam zaległości..."

Paulina Holtz, polska aktorka, jest znana z tego, że często pokazuje się w swoim naturalnym wydaniu. I tym razem tak było - Paulina Holtz opublikowała na Instagramie zdjęcie bez makijażu. Spotkało się ono z bardzo pozytywną reakcją fanek! Kluczowy był opis do fotografii...

Paulina Holtz ceni sobie naturalność
Paulina Holtz ceni sobie naturalnośćArtur Zawadzki/REPORTEREast News

Paulina Holtz nie po raz pierwszy pokazuje się na Instagramie bez makijażu. Aktorka publikuje swoje zdjęcia bez retuszu i promuje naturalne piękno. Tym razem zdecydowała się podzielić z obserwatorkami trafnym przemyśleniem.


Paulina Holtz bez grama makijażu

Gwiazda serialu "Klan" pochwaliła się swoim obserwatorkom, że przechodzi obecnie przez tydzień, który ją rozpieszcza i nie musi skupiać się bardzo mocno na pracy, a nadrobić bycie "nieperfekcyjną panią domu".

Jak tam wasz deszczowy poranek? Ten tydzień mnie rozpieszcza, nie mam zbyt wiele pracy więc nadrabiam zaległości w byciu nieperfekcyjną panią domu, wystarczająco dobrą mamą i nieidealną kobietą

- napisała Paulina Holtz pod "niedoskonałym" zdjęciem.

Fanki aktorki były zachwycone!

Obserwatorki natychmiast zasypały aktorkę pozytywnymi komentarzami, podkreślając jej urodę i promowanie naturalności, która w ich opinii najwyraźniej nie ma nic wspólnego z "modą na brzydotę".

Wyglądasz perfect!
Ładnie pani dziś wygląda, pani Paulino
Bycie sobą to najlepsza możliwa opcja
Pani wygląda na kilkanaście lat mniej, nawet bez makijażu
Spot kampani Wolna Szkoła - "Najpierw dzieci, potem kariera"
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas