Reklama

Rafał Królikowski szczerze o swojej chorobie

Rafał Królikowski, brat zmarłego w lutym ubiegłego roku Pawła Królikowskiego, do tej pory zdradzał niewiele na temat swojego życia prywatnego. Tym razem postanowił zrobić wyjątek. W wywiadzie dla magazynu VIVA! przyznał, że zdiagnozowano u niego depresję.

Rafał Królikowski od lat zmagał się z problemami osobistymi, które przypieczętowała śmierć jego ukochanego brata. Ogrom pracy zawodowej i konieczność spłaty kredytu na dom skutkowały coraz większą presją, z której trudno było mu się uwolnić. Jak sam podkreśla w wywiadzie dla magazynu VIVA!, "organizm nie wytrzymał zabójczego tempa". 

Na domiar złego, w grudniu 2019 roku do mediów zaczęły przedostawać się informacje o drastycznie pogorszającym się stanie zdrowia jego brata - Pawła Królikowskiego. Aktor szczerze przyznaje, że do tej pory nie udało mu się pogodzić z jego śmiercią...

Reklama

Rafał Królikowski w magazynie VIVA! szczerze przyznaje, że diagnoza depresji była dla niego druzgocąca. Zdał sobie sprawę z tego, że jeśli w końcu nie zadba o swoje zdrowie, może skończyć się to dla niego tragicznie i to właściwie ostatni dzwonek, by powziąć konkretne działania. 

Ostatecznie aktor zdecydował się na terapię u psychoterapeuty i jak sam podkreśla w wywiadzie, była to najlepsza z możliwych dróg. Specjalista pomógł mu znaleźć przyczyny choroby i ustalić priorytety w leczeniu. Co więcej, Rafał Królikowski zaczął również praktykować jogę i medytować, dzięki którym odnajduje balans w codziennym życiu. 

W walce z depresją, wbrew pozorom pomogła mu również... pandemia. Dla Królikowskiego była to idealna okazja, by nieco zwolnić, spędzić czas z rodziną i poświęcić się dbaniu o dom. Te z pozoru proste rzeczy były dla niego nieocenionym elementem terapii, dzięki którym dziś aktor, jak się wydaje, czuje się znacznie lepiej... 

Życzymy sukcesów na drodze do zdrowia! 

Marcelina Zawadzka na wakacjach z ukochanym

Julia Wieniawa idzie jak burza! Ma na koncie kolejny sukces!
***

Zobacz więcej!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy