Reklama

Rhian Sugden pokazała efekty gorącej sesji. Nie pozowała do zdjęć sama!

Rhian Sugden, piękna brytyjska modelka, która od lat raczy swoich fanów pięknymi zdjęciami, które publikuje w swoich mediach społecznościowych. Tym razem pochwaliła się sesją zdjęciową z piękną koleżanką z branży - Sarah Jayne Dunn!

Rhian Sugden zachwyciła zdjęciem. Nie pozowała do niego sama!

Rhian Sugden, która była niegdyś obiektem westchnień samego Cristiano Ronaldo, niezmiennie od lat zachwyca urodą. Mimo upływającego czasu Rhian Sugden wygląda coraz ponętniej, a grupa jej fanów wciąż się rozrasta, podziwiając urodę modelki. 

 Ona sama chętnie publikuje efekty sesji zdjęciowych w swoich mediach społecznościowych, co już nikogo nie dziwi, ale tym razem gwiazda zaskoczyła internautów zdjęciami, do których nie pozowała sama.

Na planie zdjęciowym spotkała się z 40-letnią Sarah Jayne Dunn, by połączyć siły i stworzyć nowy projekt. 

Reklama

Była aktorka "Hollyoaks", Sarah Jayne Dunn, wybrała do sesji skąpy, dwuczęściowy kostium, podczas gdy Rhian była ubrana w ponętne body. Sarah Jayne Dunn, choć starsza od Rhian Sugden, nie ustępuje jej w urodzie. Z okazji Dnia Kobiet na swoim profilu opublikowała bardzo kobiece zdjęcia.

Sama Rhian podpisała ich pierwsze, wspólne zdjęcie dość krótko i wymownie: "Podwójne kłopoty. Ja i Sarah Jayne Dunn poznałyśmy się w tym tygodniu! Świetnie się bawiliśmy podczas naszej wspólnej sesji". 

Fani nie kryli zachwytu i mają nadzieję, że to nie ostatnia ich wspólna sesja. Dosłownie byli zachwyceni pięknymi blondynkami, które zdecydowały się na wspólną pracę.

***

Zobacz również:

Opozda leczy rany po rozstaniu? Nocny rajd tego dowodzi!

Siostra Meghan Markle zablokowana na Twitterze! O co poszło?

Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones rozwodzą się? Sprzedali mieszkanie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rhian Sugden
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy