Reklama

Reklama

Robert Kochanek o rozstaniu z partnerką: "życie jest życiem"

Robert Kochanek to były profesjonalny tancerz. Niedawno wziął udział w kontrowersyjnym programie TVN7 i Playera "40 kontra 20". Związał się w nim z jedną z uczestniczek Kingą Zapadką, jednak związek nie wytrzymał próby czasu. Rozstanie było dość burzliwe, a teraz Kochanek postanowił je skomentować.

Robert Kochanek o rozstaniu

Robert Kochanek i Kinga Zapadka po programie intensywnie promowali i pokazywali swój związek na Instagramie. Jednak wielka miłość po kilku miesiącach dobiegła końca. Byli partnerzy zaczęli obrzucać się nawzajem nieprzyjemnościami.

Mężczyzna zarzucał byłej partnerce nieszczerość. Kobieta z kolei stwierdziła, że zna jego sekrety i nie zawaha się ich wyjawić. Teraz Kochanek wypowiedział się krótko na temat ich rozstania.

Robert Kochanek. 40 kontra 20

"40 kontra 20" to program, który był pokazywany w TVN7, a dodatkowo można go było obejrzeć w serwisie Player.pl. Według wielu widzów okazał się kontrowersyjny. W zamyśle miał pokazać, że w miłości wiek się nie liczy. Odbiorcy krytykowali go jednak za powierzchowność.

W programie panie w różnym wieku rywalizowały o względy dwóch mężczyzn - starszego Roberta Kochanka i młodszego Bartosza Andrzejczaka. Drugi z mężczyzn wciąż tworzy związek z Patrycją Rodak. 

Reklama

Robert Kochanek. Kim jest?

Robert Kochanek był w przeszłości profesjonalnym tancerzem. Wystąpił w 9 edycjach programu "Taniec z gwiazdami". Uczestniczył także w programie "Just the Two of Us. Tylko nas dwoje". Dodatkowo, prowadzi własną szkołę tańca.

Czytaj więcej:

"40 kontra 20": Widzowie dopisali? Będzie druga edycja?

Zaczynali w "Tańcu z Gwiazdami". Czym zajmują się dziś?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje