Reklama

Reklama

Russel Crowe i Britney Theriot grają w tenisa. Uroczo wyglądają!

Russel Crowe i Britney Theriot są parą, która regularnie grywa w tenisa. Pierwszy raz znany dzięki głośnej roli w filmie "Gladiator" Crowe pokazał się z 30-letnią wybranką właśnie na korcie tenisowym. Wszyscy zastanawiali się, kim jest "tajemnicza nieznajoma". Dziś coraz częściej można przyłapać parę razem.

Russel Crowe to jeden z najpopularniejszych aktorów amerykańskich. Przez widzów kojarzony jest przede wszystkim z roli Maximusa w słynnym filmie "Gladiator" w reżyserii Ridleya Scotta, za którą dostał Oscara w kategorii najlepszego aktora pierwszoplanowego. To wtedy kariera aktora nabrała rumieńców, a on sam zaczął otrzymywać dobre propozycje ról. Zagrał m. in. w takich filmach: "Piękny umysł", "3:10 do Yumy", "Robin Hood" czy w miniserialu "Na cały głos".

Russel Crowe i Danielle Spencer

Russel Crowe był żonaty przez 15 lat z Danielle Spencer, którą poznał na planie zdjęciowym filmu "Rywal" w 1989 roku. Kim jest była żona Russela Crowe'a? To pochodząca z Australii piosenkarka i aktorka. Grała m. in. w serialach "Pacific Drive" (1995-1997), "All Saints" (2000). Wydała również dwa albumy: "White Monkey" (2002) i "Calling All Magicians" (2010).

Russel Crowe i Danielle Spencer mają dwójkę dzieci. Para rozstała się już w 2012 roku, ale oficjalnie rozwiodła się w 2018 roku.

Reklama

Russel Crowe i Britney Theriot

Gwiazdor nie był długo sam - znalazł szczęście u boku 30-letniej Britney Theriot. Pierwsze doniesienia na temat nowego związku aktora zaczęły pojawiać się w październiku ubiegłego roku. Kobieta, znacznie młodsza od Crowe'a, była jego partnerką podczas turnieju tenisa w Sydney. Media prześcigały się w domysłach, określając ją jako "tajemniczą nieznajomą". Okazało się, że - podobnie jak Danielle Spencer - to jego koleżanka z planu. Poznał ją przy okazji pracy nad filmem "Władza" w 2013 roku.

Okazuje się, że relacja Russela Crowe i Britney Theriot kwitnie. Podobnie zresztą jak wspólna miłość do tenisa! Russel Crowe i Britney Theriot zostali zauważeni, jak rozkoszują się pocałunkami i grą przed meczem tenisowym. 

Po meczu natomiast Russel Crowe sięgnął po przekąskę, papierosa i kawę. Czy to nagroda po intensywnym treningu? Zapewne tak!

Przeczytaj też:

Domowe produkty mleczne. Oto jak je zrobić

Sposoby na zachowanie świeżości owoców. Nie tylko mrożenie

Intymne wyznanie Dawida Kwiatkowskiego

* * *

Zobacz więcej:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: russel crowe żona

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy