Schronisko dziękuję Taylor Swift za wsparcie. Niezwykły gest

„Carolina”, „Bejeweled”, „Midnight Rain” i „Willow” – to już nie tylko tytuły czterech utworów Taylor Swift. W podziękowaniu za hojną darowiznę, którą przekazała artystka, Williamson County Animal Center – schronisko dla zwierząt w Tennessee, nadało czterem, trzymiesięcznym szczeniętom imiona inspirowane przebojami Swift. Dwa z nich już znalazły nowych opiekunów.

Taylor Swift i je hojny gest. Schronisko nazwało zwierzęta po tytułach jej piosenek
Taylor Swift i je hojny gest. Schronisko nazwało zwierzęta po tytułach jej piosenekEast News

Taylor Swift wspiera schroniska dla zwierząt

Przedstawiciele schroniska mówiąc o hojnej darowiźnie nie ujawnili, jaką dokładnie sumę artystka przeznaczyła na wsparcie placówce. Jednak jeśli chodzi o pomoc zwierzętom piosenkarka nie szczędzi funduszy i chętnie wspiera placówki, organizacje, które opiekują się czworonożnymi przyjaciółmi, szczególnie kotami, do których Swift ma ogromny sentyment.

Dwa szczeniaki już znalazły nowych opiekunów, na nowy dom czekają jeszcze dwa przebojowe psy. Schronisko dla zwierząt przypomina jednak, aby decyzji o adopcji nie podejmować zbyt pochopnie. "Poświęć chwilę, aby zastanowić się, czy twoja rodzina jest gotowa na to znaczące zobowiązanie, jakim jest adopcja szczeniaka. To może być jedna z najbardziej satysfakcjonujących decyzji, jakie podejmiesz, ale jest to również znacząca zmiana w życiu" - przypominają pracownicy w opublikowanym komunikacie.

Zobacz również: 

Czym jest tantra? Riya Sokół u Katarzyny Zdanowicz INTERIA.PL
INTERIA.PL/ PAP Life
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas