Reklama

Reklama

Schronisko dziękuję Taylor Swift za wsparcie. Niezwykły gest

„Carolina”, „Bejeweled”, „Midnight Rain” i „Willow” – to już nie tylko tytuły czterech utworów Taylor Swift. W podziękowaniu za hojną darowiznę, którą przekazała artystka, Williamson County Animal Center – schronisko dla zwierząt w Tennessee, nadało czterem, trzymiesięcznym szczeniętom imiona inspirowane przebojami Swift. Dwa z nich już znalazły nowych opiekunów.

- Niedawno otrzymaliśmy hojną darowiznę od legendarnej piosenkarki, Taylor Swift. Chociaż wszyscy jej fani wiedzą, że Taylor kocha koty, mamy nadzieję, że nie będzie miała nic przeciwko temu, że nazwaliśmy nasze szczenięta przeznaczone do adopcji na cześć jej piosenek: "Carolina", "Bejeweled", "Midnight Rain" i "Willow". Jesteśmy bardzo wdzięczni Taylor za wsparcie, jakie okazała naszemu schronisku - napisano w komunikacie zamieszczonym na facebookowym profilu Williamson County Animal Center.

Taylor Swift wspiera schroniska dla zwierząt

Przedstawiciele schroniska mówiąc o hojnej darowiźnie nie ujawnili, jaką dokładnie sumę artystka przeznaczyła na wsparcie placówce. Jednak jeśli chodzi o pomoc zwierzętom piosenkarka nie szczędzi funduszy i chętnie wspiera placówki, organizacje, które opiekują się czworonożnymi przyjaciółmi, szczególnie kotami, do których Swift ma ogromny sentyment.

Dwa szczeniaki już znalazły nowych opiekunów, na nowy dom czekają jeszcze dwa przebojowe psy. Schronisko dla zwierząt przypomina jednak, aby decyzji o adopcji nie podejmować zbyt pochopnie. "Poświęć chwilę, aby zastanowić się, czy twoja rodzina jest gotowa na to znaczące zobowiązanie, jakim jest adopcja szczeniaka. To może być jedna z najbardziej satysfakcjonujących decyzji, jakie podejmiesz, ale jest to również znacząca zmiana w życiu" - przypominają pracownicy w opublikowanym komunikacie.

Reklama

Zobacz również: 

Roxie Węgiel szczerze o związku z dużo starszym mężczyzną! 

INTERIA.PL/ PAP Life
Dowiedz się więcej na temat: Taylor Swift

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy