Reklama

Reklama

Sylwia Bomba przesadziła z kreacją? Fani skrytykowali gwiazdę

Sylwia Bomba to jedna z ulubienic widzów programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Gwiazda zyskała sympatię widzów dzięki swojej otwartości i poczuciu humoru. Jednak okazuje się, że nie wszystko w Sylwii podoba się jej fanom. Celebrytka ostatnio została skrytykowana za... kreację, w której zdaniem niektórych, było widać zbyt wiele.

Sylwia Bomba w ogniu krytyki. Poszło o sukienkę

Sylwia Bomba pojawiła się na ekranach telewizorów widzów w programie TTV i skradła niemal całe show. Komentując programy, które ogląda razem ze swoją przyjaciółką, zaprezentowała się jako pełna poczucia humoru, rozrywkowa i energiczna osoba. 

Choć czasem zdarzały się jej potknięcia, to jednak fani szaleją na jej punkcie. Kibicują jej nie tylko w życiu zawodowym, ale i prywatnym. Kiedy rozstawała się z partnerem mogła liczyć na ciepłe słowa ze strony swoich wiernych obserwatorów. 

Niekiedy jednak gwiazda mierzy się z krytyką, jak teraz, gdy internautom nie przypadła do gustu jej... stylizacja. 

Reklama

Sylwia Bomba wybrała się na spotkanie z przyjaciółkami i z tej okazji założyła na siebie czarną, bardzo obcisłą sukienkę z przeźroczystymi wstawkami w materiale. 

Przeźroczystych miejsc było całkiem sporo, tak, że niemal cały biust celebrytki był odkryty. To nie spodobało się niektórym i widać było ich zniesmaczenie w komentarzach pod fotografią. 

"Pani Sylwio w ostatnim czasie więcej się Pani rozbiera, niż ubiera. Gratuluje świetnej figury, ale takim stylizacjom mówię nie" - napisała jedna z internautek.

Pod tymi słowami rozgorzała gorąca dyskusja, w której internautka zarzuciła broniącej się Bombie, że krytykę należy potrafić przyjmować.   

***

Zobacz więcej: 

Demi Rose w czerwonej sukni zachwyca w Palm Springs  

Khloé Kardashian w skąpej sukience. Fani w szoku!

Marcin Hakiel już nie tęskni za Cichopek. Zwierza się fanom, jak rasowy instagramer  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sylwia Bomba

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy