Reklama

Reklama

Tak mieszka Julia Dybowska. Cena londyńskiej willi zwala z nóg

Julia Dybowska znana jest ze swojego zamiłowania do luksusu. Celebrytka, będąca partnerką starszego od siebie teherańskiego biznesmena, od lat nie mieszka w Polsce, pławiąc się w bogactwie w swojej londyńskiej willi. Cena apartamentu zwala z nóg. Marmury i okazałe żyrandole to dopiero początek.

Julia Dybowska jest polską influencerką, którą okrzyknięto "polską żywą Barbie". 31-latka słynie bowiem ze swojego zamiłowania do zabiegów medycyny estetycznej. Internauci często zwracają uwagę na urodę kobiety, w której wzrok przyciągają liczne ingerencje chirurga plastycznego.

Influencerka nie przejmuje się jednak krytycznymi komentarzami internautów, korzystając z luksusowego życia u boku swojego partnera. 31-latka jest związana z 30 lat starszym teherańskim miliarderem Robertem Tchenguizem. Polka z chęcią korzysta z wszelkich dobrodziejstw dorobku ukochanego, wiodąc wystawne życie i chętnie chwaląc się nim w mediach społecznościowych.

Tak mieszka "polska żywa Barbie"

Codzienność Julii Dybowskiej to drogie wakacje, luksusowe hotele i jachty oraz niebotycznie kosztowne stylizacje. 31-latka od lat nie mieszka w Polsce, jednak nie zapomina o korzeniach i regularnie odwiedza swoją rodzinę. Na co dzień influencerka mieszka jednak w Londynie, gdzie wspólnie ze swoim partnerem pławi się w luksusie w wartej 100 milionów złotych willi.

Reklama

Wnętrza apartamentu przywołują na myśl najbogatszy pałac i z pewnością nie można odmówić im nowobogackiego stylu. Willa mieści się w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Londynu. Pieniędzy nie szczędzono również na jej wykończenie. We wnętrzach królują marmury, złocenia oraz okazałe żyrandole.

W willi nie brakuje również windy, którą Julia Dybowska pokochała, jeśli chodzi o wykonywanie zdjęć.

We wnętrzach niebotycznie drogiej willi królują antyczne meble, dywany oraz drogocenne rzeźby. W salonie znajduje się również fortepian.

Julia Dybowska, obok drogich ubrań i dalekich podróży, chętnie chwali się swoim londyńskim "gniazdkiem", często pozując na tle luksusowych wnętrz.

***

Zobacz również: 

Roksana Węgiel jest szczęśliwie zakochana. Kim jest Kevin Mglej?

Dziewczyna Arkadiusza Milika chwali się imponującą formą. Ale ciało

Dagmara Kaźmierska szaleje w odważnym stroju. „Totalne rozpasanie”

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Julia Dybowska | mieszkania gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy