Tak wygląda dziś Facundo Arana ze "Zbuntowanego anioła". Bardzo się zmienił?

Facundo Arana, niezapomniany Ivo z argentyńskiej telenoweli "Zbuntowany anioł" podzielił się z fanami na Instagramie wyjątkowym wspomnieniem. Aktor pokazał plakat z ważnego filmu z Natalią Oreiro i rozpętał w komentarzach prawdziwą burzę!

Facundo Arana podczas premiery w 2007 roku
Facundo Arana podczas premiery w 2007 roku Lalo YaskyGetty Images

Facundo Arana popularność zdobył za sprawą roli w serialu "Zbuntowany anioł", który cieszył się w latach 90. ogromną popularnością. Aktor wcielił się w nim w Ivo DiCarlo - przystojnego dziedzica fortuny, który zakochuje się w pięknej, ale ubogiej pokojówce i fance piłki nożnej - Milagros (Natalia Oreiro). 

Facundo Arana pokazał fanom wyjątkowy plakat! Tak wspomina pracę z Natalią Oreiro

Facundo Arana wrzucił na Instagrama zdjęcie, na którym podpisuje plakat z filmu "Chiquititas Rincon de luz". Pod zdjęciem aktor napisał:

I nagle stajesz twarzą w twarz z wieloma cennymi wspomnieniami, pełnymi radości... Przynieśli mi go do podpisania... Nie wiem, jak długo dumałem nad tym plakatem

- wyznał wzruszony, a fani natychmiast zasypali go komentarzami.

- "Jak miło należeć do tego pokolenia... Ile radości, kiedy wracaliśmy ze szkoły i przyszedł czas na "Chiquititas"..., Jestem fanem na zawsze!", "Ile wspomnień przyszło mi do głowy, kiedy zobaczyłam ten obraz. Moje najlepsze wspomnienia, Chiquititas", "Daliście mi najpiękniejsze dzieciństwo na świecie, dziękuję na zawsze" - piszą.

Wy też byliście fanami Iva i Milagros?

Facundo Arana: Kariera i życie prywatne

Facundo Arana urodził się w Bueno Aires w 1972 roku jako jedyny syn doktora Jorge Arany Tagle, adwokata prawa morskiego oraz profesora i Matilde von Berbard, byłej hokeistki. Ma trzy siostry.

Przyszły Ivo ze "Zbuntowanego anioła" ukończył dwujęzyczną hiszpańsko-angielską szkołę St. Catherine’s – Moorlands School, a już w wieku 15 lat uczęszczał na warsztaty aktorskie.

Na srebrnym ekranie Facundo Arana zadebiutował w 1992 oku telenowelą "Son de Diez" i regularnie grał, ale popularność przyniósł mu dopiero serial "Zbuntowany anioł", w którym wcielił się w Ivo DiCarlo Rapallo.

Facundo Arana i Natalia Oreiro zagrali wspólnie jeszcze raz w telenoweli "Jesteś moim życiem" ("Sos mi vida", 2006) - aktor wcieli się w rolę Martína Quesady, wpływowego biznesmena, będącego jednocześnie  kierowcą Formuły 1 i za tę rolę odebrał nagrodę Martin Fiegro.

W latach 1996–2006 Facundo Arana był związany z Isabel Macedo, a od  2007 roku jest w szczęśliwym związku z modelką i prezenterką Maríą Susini. Para pobrała się 20 grudnia 2012, mają córkę Indię (ur. 10 maja 2008) oraz synów bliźniaków – Yaco i Moro (ur. 19 października 2009).

Zobacz również: 

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 44: Magdalena BoczarskaINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas