Reklama

Victoria Beckham chwali się rodziną. Skóra zdjęta z ojca!

Victoria i David Beckham są jedną z najpopularniejszych par show-biznesu. Wpływy ich rodziny można porównać do członków królewskiego rodu. Victoria Beckham ostatnio pochwaliła się, na jakich przystojniaków wyrośli jej trzej synowie.

Victoria Beckham: Rodzina

Victoria Beckham zasłynęła jako piosenkarka w kobiecej grupie Spice Girls. Po zakończeniu działalności muzycznej oddała się modzie oraz rodzinie. Projektantka w lipcu 1999 roku poślubiła popularnego piłkarza Davida Beckhama.

Para doczekała się czwórki dzieci. Jeszcze przed zawarciem związku małżeńskiego Victoria Beckham urodziła syna Brooklyna Josepha. Trzy lata później we wrześniu przyszedł na świat Romeo James. Zimą 2005 urodził się kolejny syn sławnej pary - Cruz David. W 2011 roku projektantka wydała na świat córkę, Harper Seven. Każde z dzieci Beckhamów narodziło się w innym zakątku świata - najstarszy i środkowy syn w Londynie, najmłodszy w Madrycie, zaś dziewczynka w Los Angeles. Victoria i David Beckhamowie lubią chwalić się swoimi pociechami w mediach.

ReklamaŚwięta u Beckhamów

Victoria Beckham pozostaje bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Tam też często dzieli się kadrami nie tylko z życia zawodowego, ale i prywatnego. Przy okazji świąt Bożego Narodzenia projektantka pochwaliła się rodzinnym zdjęciem. Widać na nim męskich przedstawicieli rodziny Beckhamów.

Trzej synowie pozowali u boku ojca, a wszyscy ubrani w eleganckie garnitury z wpiętym dla ozdoby bukiecikiem. Synowie są bardzo podobni do Davida Beckhama oraz równie wysocy, co ojciec. Cruz ma zaledwie 16 lat, a już osiągnął ok. 1,7 m wzrostu. Młode pokolenie Beckhamów wyrosło na prawdziwych przystojniaków.

Zobacz także:
Beckhamowie przechodzą kryzys? Victoria boi się zdrady!
Victoria Beckham dostała pożyczkę na ratowanie swojej marki
Victoria Beckham pod ostrzałem krytyki. Internauci nie oszczędzają żony Davida Beckhama

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy