Reklama

Wakacyjna Edyta Pazura pozuje w najmodniejszym bikini

Edyta Pazura wypoczywa nad morzem, a urlop dokumentuje na Instagramie. Zdjęcie w czerwonym stroju kąpielowym zachwyciło fanki. Podobnie jak niezwykła fotografia Cezarego, do której pozuje w samych kąpielówkach…

Małżeństwo Cezarego Pazury z młodszą o 26 lat Edytą Zając wywołało w 2009 roku spore poruszenie. Krytycy wytykali parze zbyt dużą różnicę wieku, ale czas pokazał, że prawdziwa miłość nie ma nic wspólnego z metryką. Od 12 lat tworzą udane małżeństwo.

Edyta Pazura urodziła popularnemu aktorowi trójkę dzieci – Amelię, Antoniego i Ritę. Sama też nie jest już postacią anonimową, bo pracuje jako menadżerka gwiazd, udziela się na YouTube i w mediach społecznościowych. Tylko na Instagramie obserwuje ją niemal ćwierć miliona fanów.

33-latka publikuje tam prywatne zdjęcia i dzieli się swoimi przemyśleniami.

Reklama

Edyta Pazura na wakacjach

Rodzina Pazurów niedawno wybrała się nad polskie morze, by skorzystać z uroków Bałtyku. Edyta na plażę założyła jeden z najmodniejszych strojów kąpielowych w tym sezonie. Dół czerwonego kostiumu z nieco wyższym stanem i biustonosz zdobiony falbanką.

- ironizuje Edyta Pazura, nawiązując prawdopodobnie do temperatury morza.

"Woda ciepła?" – zapytała ją obserwatorka. "Jak widać" – odpowiedziała bohaterka zdjęcia.

Fanki nie kryją zachwytu nad wakacyjną kreacją, a także sylwetką 33-latki. "Cudowny kostium", "Piękny kolor", "Ale figura!", "Jest pani wspaniała" – komplementują ją.

Cezary Pazura w kąpielówkach

Edyta Pazura chwilę później opublikowała również niecodzienny portret męża. Na fotografii uwieczniła Cezarego wyłaniającego się z wody. Widzimy muskularny tors i kolorowe szorty, ale twarzy już nie.

- czytamy w opisie.

"Jest jak wino", "Masz na co popatrzeć", "Wspaniałe zdjęcie. Eksponuje kulturystyczną sylwetkę" – możemy przeczytać w komentarzach fanek.

Zobacz także:

Burza w sieci po zdjęciu Mai Hyży z córeczką w bikini

Julia Dybowska żyje w luksusie i chwali się sylwetką!

Demi Rose kocha prześwitujące stylizacje

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Pazura | Cezary Pazura | gwiazdy na wakacjach | wakacje gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama