Wakacyjna Edyta Pazura pozuje w najmodniejszym bikini

Edyta Pazura wypoczywa nad morzem, a urlop dokumentuje na Instagramie. Zdjęcie w czerwonym stroju kąpielowym zachwyciło fanki. Podobnie jak niezwykła fotografia Cezarego, do której pozuje w samych kąpielówkach…

Edyta Pazura pokazała zdjęcie z wakacji nad morzem
Edyta Pazura pokazała zdjęcie z wakacji nad morzeminstagram.com/edyta_pazuraInstagram

Małżeństwo Cezarego Pazury z młodszą o 26 lat Edytą Zając wywołało w 2009 roku spore poruszenie. Krytycy wytykali parze zbyt dużą różnicę wieku, ale czas pokazał, że prawdziwa miłość nie ma nic wspólnego z metryką. Od 12 lat tworzą udane małżeństwo.

Edyta Pazura urodziła popularnemu aktorowi trójkę dzieci – Amelię, Antoniego i Ritę. Sama też nie jest już postacią anonimową, bo pracuje jako menadżerka gwiazd, udziela się na YouTube i w mediach społecznościowych. Tylko na Instagramie obserwuje ją niemal ćwierć miliona fanów.

33-latka publikuje tam prywatne zdjęcia i dzieli się swoimi przemyśleniami.

Edyta Pazura na wakacjach

W końcu zaczęłam morsować

- ironizuje Edyta Pazura, nawiązując prawdopodobnie do temperatury morza.

"Woda ciepła?" – zapytała ją obserwatorka. "Jak widać" – odpowiedziała bohaterka zdjęcia.

Fanki nie kryją zachwytu nad wakacyjną kreacją, a także sylwetką 33-latki. "Cudowny kostium", "Piękny kolor", "Ale figura!", "Jest pani wspaniała" – komplementują ją.

Cezary Pazura w kąpielówkach

Edyta Pazura chwilę później opublikowała również niecodzienny portret męża. Na fotografii uwieczniła Cezarego wyłaniającego się z wody. Widzimy muskularny tors i kolorowe szorty, ale twarzy już nie.

Mąż poprosił o fotę. Wybrałam najlepszy kadr

- czytamy w opisie.

"Jest jak wino", "Masz na co popatrzeć", "Wspaniałe zdjęcie. Eksponuje kulturystyczną sylwetkę" – możemy przeczytać w komentarzach fanek.

Paulla o egzotycznych wakacjach na DominikanieNewseria Lifestyle/informacja prasowa
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas