Reklama

Reklama

Wiktoria Gąsiewska spędziła święta w górach. Kto jeszcze wybrał górskie otoczenie?

Niektóre gwiazdy lubią na święta uciekać do ciepłych krajów. Tak w tym roku zrobili choćby Majdanowie czy Dowborowie. Inne jednak nawet gdy zmieniają otoczenie, to stawiają na polskie góry, jak np. Wiktoria Gąsiewska. Kto jeszcze uciekł od zgiełku miasta?

Gwiazdy w górach na święta. Trudny rok Gąsiewskiej

Wiktoria Gąsiewska ma za sobą intensywny rok. Z jednej strony czekało na nią sporo zawodowych wyzwań - wystąpiła w serialach "Kowalscy kontra Kowalscy" oraz "Papiery na szczęście", a także została spikerką i prowadzącą imprezy w telewizji Polsat.

Z drugiej strony kilka tygodni temu aktorka rozstała się z wieloletnim chłopakiem, Adamem Zdrójkowskim. Teraz była para spotka się na Sylwestrze Szczęścia w Chorzowie, emitowanym na Polsacie, który będą współprowadzić.

Gwiazdy w górach na święta. Gąsiewska wypoczywa przed Sylwestrem

Nic dziwnego, że Gąsiewska potrzebowała kilku dni odpoczynku i zebrania sił przed kolejnymi zadaniami. Aktorka wybrała się na świąteczny relaks do Szklarskiej Poręby, gdzie chodzi na długie spacery wśród gór, a także korzysta z zabiegów spa.

Reklama

W to samo miejsce wybrała się z całą rodziną Klaudia El Dursi. Modelka i prowadząca program Hotel Paradise pomiędzy nagraniami na słonecznym Zanzibarze postanowiła nieco zmienić klimat i wypocząć w polskich górach.

Marina Szczęsna już wcześniej informowała, że w tym roku nie organizuje świąt sama. Przyznała, że cieszy ją to, bo dużo pracy kosztuje, a w tym roku nie jest na siłach. Rodzina Szczęsnych wybrała się zamiast tego do górskiej "stolicy", Zakopanego.

Czytaj więcej:

Wiktoria Gąsiewska w nowej fryzurze! Tak jeszcze nie wyglądała!

Wiktoria Gąsiewska: Kim jest prowadząca Sylwestra z Polsatem 2021?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje