Reklama

Reklama

Yazmin Oukhellou bawi się w najlepsze na Dominikanie. Ale zdjęcia!

Yazmin Oukhellou wybrała barwne życie w Dubaju, gdzie przeprowadziła się jakiś czas temu. Można by pomyśleć, że życie tam to wieczne wakacje, ale nie dla modelki. Dubaj okazał się dla niej niewystarczający i gwiazda postanowiła nieco odpocząć na rajskiej Dominikanie. Na zdjęciach, które publikuje widać, że wakacje jej służą!

Yazmin Oukhellou zachwyca w bikini! Tak bawi się na Dominikanie

Yazmin Oukhellou to celebrytka, która zdobyła sławę w Wielkiej Brytanii. Urodziła się w Londynie i od najmłodszych lat zachwycała wszystkich swoją urodą. Sławę przyniósł jej program ITVbe. Obecnie gwiazda mieszka w Dubaju, który skusił ją ekskluzywnym życiem i gorącym klimatem. 

 Zrobiła to także, aby być bliżej swojego chłopaka, Jake'a McLeana, z którym zaczęła spotykać się miesiąc po rozstaniu ze swoim długoletnim partnerem, Jamesem Lockiem. 

Na swoim profilu w mediach społecznościowych Yazmin Oukhellou chwali się tym, jak teraz wygląda jej codzienność i wielu może jej pozazdrościć takiego życia. Ona jednak ostatnio stwierdziła, że potrzebuje odpoczynku od Dubaju i postanowiła polecieć na urlop na Dominikanę. 

Reklama

Piękne okoliczności przyrody, ekskluzywny hotel i zrelaksowana Yazmin sprawiają, że fani są wprost zachwyceni. Nic w tym dziwnego, bo piękna celebrytka raczy ich zdjęciami, do których pozuje w bikini, odkrywając więcej ciała. 

Kobiece kształty Yazmin Oukhellou prezentują się niebiańsko w idealnie dopasowanych strojach kąpielowych, a internauci doceniają jej pracę nad tym, jak wygląda.  

***

Zobacz więcej: 

Jennifer Lopez w obcisłych leginsach! Co za figura!

Policja na ślubie Britney Spears. Rozegrały się dantejskie sceny

Beyoncé jest warta miliardy? Wokalistka jest najlepiej zarabiającą czarnoskórą piosenkarką

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Yazmin Oukhellou

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy