Yazmin Oukhellou półtora roku temu przeżyła wypadek. Dziś cieszy się życiem

Karolina Iwaniuk

Opracowanie Karolina Iwaniuk

Yazmin Oukhellou to gwiazda brytyjskiej telewizji i modelka. Znana z "The Only Way Is Essex" Yazmin w 2022 roku przeżyła wypadek samochodowy, w którym straciła swojego ówczesnego partnera. Dziś zaskakuje swoich fanów siłą i chęcią życia, a jej nowe zdjęcie tylko potwierdza to, jak celebrytka cieszy się obecną chwilą.

Yazmin Oukhellou zachwyca obecną formą
Yazmin Oukhellou zachwyca obecną formą Ricky Vigil M / ContributorGetty Images

Dzień w życiu Yazmin Oukhellou, który zmienił wszystko

Yazmin Oukhellou to piękna szatynka o marokańskich korzeniach, zasłynęła w Wielkiej Brytanii dzięki programowi "The Only Way Is Essex". Fani programu pokochali ją za jej charakter i za urodę, która jest nietuzinkowa.

Yazmin Oukhellou, która wówczas przebywała ze swoim chłopakiem w Bodrum w Turcji, ucierpiała poważnie w wypadku, gdzie samochód prowadził właśnie jej ówczesny partner.

Yazmin Oukhellou dziś korzysta z życia i cieszy się dobrym samopoczuciem
Yazmin Oukhellou dziś korzysta z życia i cieszy się dobrym samopoczuciemWENN.com/agefotostockEast News

Jake McLean, który był kierowcą, niestety nie przeżył wypadku, a sama Yazmin Oukhellou doznała obrażeń, ale też traumy wywołanej sytuacją.

Przez miesiące w otoczeniu rodziny dochodziła do siebie, by w końcu zaskoczyć fanów powrotem do mediów społecznościowych. Gwiazda wówczas na swoim profilu duży nacisk kładła na dzielenie się swoimi emocjami i przemyśleniami, a fani mocno ją w tym wspierali.

Dziś gwiazda "TOWIE" jest już inną osobą

Od wypadku minęło półtora roku, a w tym czasie Yazmin Oukhellou przeszła długą drogę, głównie poprawy zdrowia psychicznego. W tym okresie chętnie dzieliła się już zdjęciami ze swoimi fanami, gdy tylko stanęła na nogi.

Gwiazda też powróciła do podróżowania i dużo czasu ponownie spędza w Dubaju, który zajmuje wyjątkowe miejsce w jej sercu. Patrząc także na jej nowe zdjęcia, widać, że celebrytka na nowo rozkwita.

Promienna cera, idealna sylwetka i błyszczące włosy, to znak rozpoznawczy Yazmin Oukhellou. Obecnie też, w przeciwieństwie do przeszłości, Yazmin stroni od afer i kontrowersji.

Skupia się na swoim rozwoju duchowym oraz na prowadzeniu własnych biznesów. Po wypadku samochodowym docenia każdą chwilę z przyjaciółmi i rodziną, co często podkreśla, publikując wspólne zdjęcia, czy stories.

Na najnowszym zdjęciu fani są przekonani, że od ich ulubienicy bije spokój i życiowe szczęście, o które walczyła przez ostatnio 1,5 roku.

Zobacz także:

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas