Z diety wyeliminowała dwa produkty. Dziś zachwyca szczupłą sylwetką

Raz za razem zachwyca, wprawiając w osłupienie swoich fanów. Jak dba o swoją figurę? Jak się okazuje, wystarczy stosować się do prostych zasad, by osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Jak schudła Anna Mucha? Oto jej sekret. Z diety aktorki zniknęły zaledwie dwa produkty.

Jak schudła Anna Mucha? Z jej diety zniknęły zaledwie dwa produkty
Jak schudła Anna Mucha? Z jej diety zniknęły zaledwie dwa produktyOla Skowron/Dzien Dobry TVN/East NewsEast News

Anna Mucha: dieta. Jak dba o swoją figurę?

Zachwyca na ekranie, obok umiejętności aktorskich będąc docenianą również z uwagi na idealną figurę. Wielu nazywa ją nawet jedną z najatrakcyjniejszych polskich aktorekAnna Mucha, aktywnie prowadząc swoje profile w mediach społecznościowych, systematycznie dostarcza fanom zdjęć i informacji na temat swojego życia zawodowego i prywatnego. A na nich każdorazowo zachwyca.

Jak Anna Mucha dba o swoją figurę? Jak się okazuje, jej sekret nie jest zbyt strzeżoną, a już z pewnością nie mocno skomplikowaną tajemnicą. Zupełnie niedawno aktorka zdradziła jakim nawykom zawdzięcza swój wygląd.

Jak schudła Anna Mucha? Oto sekret jej idealnej sylwetki

Anna Mucha, od 2003 roku wcielając się w postać Magdy Budzyńskiej w serialu "M jak miłość", jest prawdziwą ulubienicą wielu widzów. Systematycznie pojawia się również na dużym ekranie, gdzie każdorazowo prezentuje idealną sylwetkę. Jak to robi?

Anna Mucha w jednym z wywiadów zdradziła, że nie stosuje żadnych rygorystycznych diet. Co ciekawe, unika również siłowni. "Jestem w tym odchudzaniu rozsądna. Praca wymusza na mnie dyscyplinę, lecz nie będę się katować. Rygorystyczna dieta i katorżnicze ćwiczenia są nie dla mnie" - podkreślała, cytowana przez serwis jastrzabpost.pl.

Anna Mucha
Anna MuchaJarosław AntoniakMWMedia

Szczupłą sylwetkę zawdzięcza prostej zasadzie. Banalna

Przed laty ujawniła również, że na co dzień stawia na zrównoważoną dietę, opierając się na zasadzie "często a mało". W jej codziennym menu pojawia się wiele owoców i warzyw. Aktorka stara się jednocześnie unikać kalorycznych i tłustych potraw. Często sięga też po niegazowaną wodę oraz zieloną herbatę.

Jak ognia wystrzega się jednak dwóch produktów. Z codziennego jadłospisu gwiazdy zniknęły napoje gazowane oraz słodycze. To właśnie te produkty eksperci wymieniają najczęściej na liście zakazanych, których należy unikać, marząc o szczupłej, nienagannej sylwetce. Prosta zasada, którą stosuje Anna Mucha, przynosi niesamowite rezultaty. Aktorka wygląda wręcz znakomicie.

Okupnik o zderzeniu z macierzyństwemINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas