Eva Longoria zachwyca sylwetką. Z diety wyeliminowała pięć produktów

Skończyła 49 lat, a zachwyca ciałem modelki. W czym tkwi jej sekret? Eva Longoria od kilku lat pozostaje wierna jednej, prostej zasadzie. Z jej diety zniknęło bowiem kilka kontrowersyjnych produktów, których unika dziś jak ognia. To jej prosty klucz do sukcesu.

Dieta Evy Longorii. Ma 49 lat, a zachwyca sylwetką. Oto jak to robi
Dieta Evy Longorii. Ma 49 lat, a zachwyca sylwetką. Oto jak to robiSplashNews.com/East NewsEast News

Eva Longoria: życie prywatne i zawodowe. "Jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie"

Widzowie z wypiekami na twarzy śledzili również prywatne poczynania aktorki. W 2016 roku zachwyceni obserwowali jej ślub z José Antonio Bastónem, by wkrótce, wspólnie z gwiazdą, cieszyć się z narodzin jej syna, Santiago Enrique. Dziś Eva Longoria spełnia się w roli mamy, niezmiennie zachwycając swoim wyglądem. Gwiazda skończyła w tym roku 49 lat, a figury pozazdrościć może jej niejedna młodsza koleżanka z branży. Jak to robi?

Eva Longoria: dieta. Oto w czym tkwi jej sekret

Eva Longoria, okrzyknięta swego czasu przez magazyn "Maxim" mianem "najseksowniejszej kobiety na świecie", dowodzi dziś, że czas stanął dla niej w miejscu. Aktorka zachwyca bowiem wyglądem, będąc przy tym inspiracją dla niejednej kobiety.

Jak się okazuje, jej świetna forma nie wzięła się znikąd. Gwiazda przykłada bowiem ogromną wagę do swojego codziennego jadłospisu, decydując się na menu obfite w warzywa - głównie szpinak, brokuły czy brukselkę.

Jak ognia wystrzega się jednak słodyczy, unikając także fast foodów, ziemniaków, żółtych i pleśniowych serów, masła oraz wędlin. W zamian stawia na pełnoziarnisty makaron oraz chleb.

Magazyn "Women’s Health" zdradził, jak wygląda codzienne, typowe menu gwiazdy. Eva Longoria dzień zaczynać ma od jajecznicy i świeżych owoców. W porze obiadowej na jej stole lądują warzywa i drobiowe mięso, zaś jako przekąskę wybiera najczęściej jabłka, ogórki bądź jogurt naturalny. To jednak nie koniec.

Jak Eva Longoria dba o sylwetkę? Dieta to nie wszystko

Utrzymanie szczupłej sylwetki niejednokrotnie wiąże się z szeregiem wyrzeczeń, zmuszając do nałożenia na siebie odpowiedniej dyscypliny. Decydując się na zmianę wyglądu swojej figury obok diety ważna jest również odpowiednia, dostosowana do stanu zdrowia i możliwości, aktywność fizyczna.

O tym wie doskonale Eva Longoria. Obok zdrowej diety gwiazda regularnie uczęszcza także na siłownię. Gra też w padla. Wszelkie wysiłki sprawiają, że dziś 49-letnia aktorka wygląda jak prawdziwa modelka. Zdjęcia w jej mediach społecznościowych są na to jedynie dowodem.

Dietetyk: W Polsce jest tolerowanie słodyczy i zachęcanie do ich jedzeniaINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas