Po ostatnim, szczególnie dla ciebie trudnym roku Węża doczekałeś się Koniu wielkiej odmiany losu. Po dwunastu latach ponownie obejmujesz przewodnictwo w chińskim zodiaku. To twój wielki czas. Wykorzystaj mądrze dary, które na twojej drodze postawi układ planet.

Masz szansę na osiągnięcie olbrzymiego sukcesu, na zdobycie pracy marzeń i odnalezienie miłości swojego życia. Fortuna będzie ci sprzyjać w wszelkiego rodzaju grach losowych i hazardowych. Pieniądze będą do ciebie szły różnymi drogami, nawet tymi których nie brałeś już pod uwagę.

Zatem nie przegap okazji do uzyskania tego na czym zależało ci od lat. W sprawach miłosnych uniesienia i ekstazy. Teraz to ty dyktujesz warunki. Pod koniec roku czeka cię zamorska wyprawa. Naturalnym żywiołem konia jest ogień, zatem drewno powinno podsycić twoją energię.

Zdrowie

Będziesz tryskać entuzjazmem i swoją energią przenosić góry. Ludzie wokół ciebie będą patrzeć na twoją kondycję z niedowierzaniem w oczach. Nie bez powodu mówi się, że ktoś ma końskie zdrowie. Jeżeli nie przesadzisz z ekstremalnymi sportami i nie zaliczysz kontuzji na czarnym, górskim szlaku to zdrowia wystarczy ci na wszystko. Nie powinieneś jednak zapominać o wypoczynku w blasku słońca. Koniecznie wygrzej się dobrze na jakiejś plaży.

Praca i finanse

To czas zawodowych sukcesów. Nagle okaże się, że masz świetną rękę do inwestycji i wszystko potrafisz obrócić w złoto. Nareszcie zaczniesz zarabiać satysfakcjonujące cię kwoty. Pamiętaj, aby nie wydać wszystkiego, następne lata nie będą tak tłuste. Dla Koni, które pracują u kogoś, rok również okaże się korzystny. Przed tobą awans, uznanie, nowe możliwości zawodowego rozwoju.

Miłość

Cóż tu więcej pisać... Jaki jest koń każdy widzi, a ty w tym roku będziesz wyglądać olśniewająco. Przed tobą wielkie, miłosne triumfy. Bez kompleksów sięgaj po osoby, które zdawać ci się mogły niedostępne. Twój magnetyzm, charyzma i wewnętrzny żar będą przyciągać do ciebie rzesze wielbicieli. Jeżeli jesteś w stałym związku typu małżeństwo, to twoja druga połówka może tego nerwowo nie wytrzymać.

Horoskop przygotowała wróżka Merkurja

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas

Horoskopy alternatywne oraz symbolika