Przed tobą rok w trakcie którego będziesz pracować jak nigdy dotąd. Jeżeli do tej pory narzekałeś na brak zajęć, to teraz nie będziesz miał czasu porządnie się wyspać. Przed tobą kilka ofert pracy, w tym tej dodatkowej i po godzinach. Nie przesadzaj i mierz siły na zamiary. Czas Konia zaoferuje ci mnóstwo okazji do zmiany w twoim życiu, zarówno prywatnym jak i osobistym. Przez ostatnie miesiące ciężko było ci się ruszyć z miejsca, za to w tym roku będziesz siedział na walizkach. Teraz przyjdzie pora na eksperymenty i to czego nie robiłeś nigdy wcześniej.

Zdrowie

W tym roku nie możesz nadwyrężać swojego zdrowia, ponieważ twój kręgosłup będzie wołał o pomoc. Jeżeli nie zdecydujesz się na profesjonalną rehabilitację, koniecznie raz w miesiącu odwiedź salon masażu. Obciążenie jakie wywołane będzie nadmierną pracą odbije się również na twoim wzroku. Pomyśl o okularach ochronnych do pracy przy komputerze!

Praca i finanse

W finansach powyżej oczekiwań. Nareszcie uda ci się spłacić dawne zobowiązania i odzyskasz płynność w przepływie pieniędzy. Będziesz łapać każdą okazję do zarobienia dodatkowego grosza. Co prawda propozycji nie zabraknie, ale warto się zastanowić czy czegoś nie odpuścić. Zdrowie nie ma ceny!

Miłość

Przed tobą dobry rok na kontakty z innymi ludźmi, jedyną zadrą będzie to, że osoba do której chciałbyś się bardziej zbliżyć będzie cię traktować jak przyjaciela. Nie daj się postawić w sytuacji dobrego kumpla, któremu wszyscy przychodzą się zwierzać. Jeżeli wyeksponujesz swój seksapil, to w sierpniu uda ci się zdobyć wymarzony obiekt westchnień.

Horoskop przygotowała wróżka Merkurja

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas

Horoskopy alternatywne oraz symbolika