Reklama

Reklama

Horoskop finansowy 2023. 3 znaki zodiaku mają powody do obaw

Horoskop finansowy na 2023 rok daje pewne nadzieje, ale jest też sporo ostrzeżeń. Wszyscy wiemy, jaka jest sytuacja i że nic nie wskazuje na to, że ten rok będzie dla nas pod względem finansowym łaskawy. Tym bardziej powinniśmy uważać, a astrologia wskazuje nam te najbardziej newralgiczne punkty.

Rachunki, wydatki, zakupy, kredyty. Czy tego chcemy, czy nie, pieniądze są tematem, który towarzyszy nam na co dzień. Albo przyprawiają nas o ból głowy, albo dają nam chwile szczęścia. Jak nasze finanse będą się miały w nadchodzącym, 2023? Sprawdzamy.

Polecamy: Przepowiednie dla Polski 2023. Sprawdź, co czeka nas w przyszłym roku?

Horoskop finansowy 2023 - BARAN

Barany będą musiały w tym roku włożyć dodatkowy wysiłek, żeby zarabiać satysfakcjonujące ich pieniądze. Urodzeni pod tym znakiem muszą być ostrożni w ostatnim kwartale 2023 roku. Atmosferę niepokoju wprowadzi Saturn. Barany muszą być czujne szczególnie w kwestii inwestowaniu w tzw. łatwe pieniądze.

Reklama

Horoskop finansowy 2023 - BYK

 Osoby urodzone pod znakiem Byka będą cieszyły się dobrą passą finansową w 2023 roku. Dzieje się tak dlatego, że planetarna pozycja Wenus i Jowisza będzie dla Byków korzystna przez cały ten rok. Zarobią więcej na pomnażaniu oszczędności i ewentualnych inwestycjach w nieruchomości. Lukratywny biznes może przynieść fortunę.

Horoskop finansowy 2023 - BLIŹNIĘTA

Planetarna pozycja Jowisza, Wenus, Merkurego i Saturna sprzyja finansom urodzonym pod znakiem Bliźniąt. Zarobią więcej na inwestycjach, niż w regularnej pracy. Wskazane jest załatwienie spraw majątkowych i inwestycyjnych w pierwszym kwartale 2023 roku. Przyniesie to dobre zyski już na koniec roku. Warto skonsultować inwestycje z fachowcem.

Horoskop finansowy 2023 - RAK

Horoskop finansowy dla Raka mówi o finansowej stabilności. Jeśli jesteś zatrudniony u kogoś, możesz liczyć na podwyżkę. Jeśli to ty prowadzisz firmę, zyski będą rosły. Musisz być ostrożny inwestując w metale szlachetne. 

Horoskop finansowy 2023 - LEW

 Horoskop mówi, że Lwy mają szansę na uzyskanie większego dochodu z nieruchomości. Może to być czerpanie zysku z tego, co już mają, ale też dobry prognostyk dla ewentualnych inwestycji. Sytuacja finansowa Lwów będzie zdrowa w 2023 roku, jednak nie powinny spekulować swoimi pieniędzmi.

Polecamy: 8 to najpotężniejsza liczba w numerologii. Te osoby mogą władać światem

Horoskop finansowy 2023 - PANNA

Obecność Jowisza w Baranie nie przyniesie Pannom szczęścia w loteriach i grach losowych - odpuść. Wpływ Saturna jest dobry w sprawach finansowych, jednak w 2023 roku ponosić będziesz koszty. Wskazane jest, aby wydawać mądrze. Spekulacja może prowadzić do utraty pieniędzy. 

Horoskop finansowy 2023 - WAGA

Nie zaleca się Wagom próbowania szczęścia w niepewnych inwestycjach. Prawdziwe pieniądze może przynieść ciężka praca. Horoskop radzi nie robić nieprzemyślanych ruchów, np. w kwestii handlu nieruchomościami, które otrzymasz/otrzymałeś w spadku. 

Sprawdź też: Horoskop 2023 - 3 znaki zodiaku, które muszą szczególnie uważać

Horoskop finansowy 2023 - SKORPION

Możesz w tym roku zarobić więcej, niż wskazuje twój regularny dochód. Zwróć się w kierunku inwestycji, odwiedź doradcę, jeśli sam nie jesteś zbyt biegły w tych sprawach. 

Horoskop finansowy 2023 - STRZELEC

Osoby urodzone pod znakiem Strzelca poczują pozytywne zmiany w sferze finansowej. Uda się pomnożyć pieniądze, kupić lub sprzedać coś z dużym zyskiem. 2023 rok przyniesie sukces finansowy. 

Horoskop finansowy 2023 - KOZIOROŻEC

Osoby urodzone w znaku Koziorożca nie mogą spekulować pieniędzmi w 2023 roku. Musicie kontrolować swoje wydatki, aby nie zburzyć spokoju i bezpieczeństwa swojego i swoich bliskich. Horoskop pokazuje, że istnieje niebezpieczeństwo większych wydatków na zdrowie w drugiej połowie tego roku. Zalecana jest ostrożność, bo na horyzoncie widać straty. 

Horoskop finansowy 2023 - WODNIK

Wodniki będą miały stały dochód. Horoskop na 2023 rok odradza inwestowanie w nieruchomości i rynek finansowy. Może to prowadzić do strat. Podwyżka powinna ci jednak otrzeć łzy i zrekompensować ewentualne niedoszłe zyski z giełdy. Lepiej więcej czasu spędź z rodziną, zamiast szaleć na finansowych rynkach.

Polecamy:  Cygański rytuał bogactwa. Sprawdzony sposób na przyciąganie pieniędzy

Horoskop finansowy 2023 - RYBY

Ludzie urodzeni pod znakiem Ryb powinni trzymać pieniądze przy sobie. Niepotrzebne wydatki mogą prowadzić do niedoborów gotówki. Ciężka praca popłaci, ryzykowne ruchy już nie. 

Czytaj też:

Horoskop partnerski na 2023 rok. Kto do siebie pasuje, a kto niekoniecznie?

Samotność - przyczyny samotności wg znaku zodiaku

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop finansowy | znaki zodiaku

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy