Reklama

Przepowiednie dla Polski 2023. Co czeka nas w przyszłym roku?

Zbliżający się koniec roku wywołuje wiele myśli odnośnie tego, jak będzie wyglądał 2023 i co nas w nim czeka. Pojawiające się przepowiednie dla Polski na nadchodzący czas, nie napawają jednak optymizmem i mogą wzbudzać niepokój. Sprawdź, jakie wizje odnoszące się do naszego kraju mieli najwięksi jasnowidze w historii.

Przepowiednie dla Polski na 2023

Nowy rok to zawsze wielka niewiadoma. Każdy zastanawia się, co przyniosą następne miesiące. W związku z tym, że bieżący rok dobiega już końca, pojawia się coraz więcej przepowiedni na 2023 rok.

Szczególnie w obliczu trwającego kryzysu, wojny i rosnących cen wiele osób obawia się o swoją najbliższą przyszłość. Rośnie więc zainteresowanie tym, jakie przepowiednie dla Polski pojawiły się na 2023 rok. Wśród wizji dotyczących naszego kraju, znaleźć można opinie najbardziej znanych jasnowidzów, takich jak m.in. Baba Wanga czy Nostradamus.

Reklama

Czytaj też: Krzysztof Jackowski ostrzega. To stanie się w 2023 roku

Przepowiednia polskiego Nostradamusa dla Polski na 2023

Filip Fediuk jest nazywany polskim Nostradamusem. Urodził się on 1907 roku. Po II wojnie światowej zamieszkał na Dolnym Śląsku, gdzie zdobył dużą sławę, dzięki swoim przepowiedniom.

Gdy jego wizje zaczęły się sprawdzać, zaczęto go tytułować właśnie polskim Nostradamusem. Przewidział on między innymi powódź we Wrocławiu w 1997 roku.

Również i na 2023 rok można doszukać się w jego słowach proroctwa. Zapowiedział on kolejny kataklizm, który miałby dotknąć dolnośląskie Kłodzko.

Powiedział on w swojej wizji, że gdy staną koło siebie trzy dziewiątki, wtedy lew kłodzki, pysk umoczy w wodzie. Według specjalistów w lutym lub w marcu 2023 roku przepowiednia może się wypełnić, ponieważ to właśnie w tym roku, data ma w sobie powtarzające się cyfry.

Zobacz też: Tyle pieniędzy dostaną Polacy za wyjście z grupy. Kwota robi wrażenie

Przepowiednie Nostradamusa dla Polski na 2023

Sam najsłynniejszy jasnowidz w historii, czyli Nostradamus również dostrzegł w swoich wizjach sprawy polskie.

Nostaradmus, czyli Michel de Nostredame żył w XIV w. i stał się najsłynniejszym francuskim jasnowidzem. Mówi się, że przewidział on wiele ważnych wydarzeń, które już miały miejsce. Wśród jego sprawdzonych wizji, wymienia się m.in. okoliczności śmierci króla Henryka II Walezjusza, rewolucję francuską, II wojnę światową czy atak na World Trade Center.

Opisał on w swoich centuriach również losy Polaków. Przewiduje on rolę Polski po zakończeniu III wojny światowej, która wywołana miała być przez dwie sprzeczne ze sobą religie. Nostradamus w swoich wizjach widzi śmierć aż połowy ludności na starym kontynencie. Natomiast Polska pozostanie najludniejszym krajem, ponieważ to nie na jej terenie będą się toczyć bitwy.

Zadaniem Polski, którego podejmie się wraz z Francją, będzie wspólne zjednoczenie Europy wyniszczonej konfliktem. Dwa te mocarstwa, mają według Nostradamusa, stawić wspólnie czoła islamskiemu przeciwnikowi, a odzyskane ziemie będą dzielić między siebie. Na skutek tego granice Polski mają sięgać aż Uralu, Kaukazu i Morza Czarnego. Natomiast obecne tereny Austrii, Węgier i Niemiec pozostaną niezamieszkałe, ponieważ ulegną one skażeniu podczas wojny.

Czytaj również: Przepowiednie Nostradamusa dla Polski na 2023 rok

Przepowiednie Baby Wangi dla Polski na 2023

Baba Wanga nazywana jest Nostradamusem z Bałkanów. To wieszczka, która w swoich przepowiedniach przewidziała wiele wydarzeń z dziejów świata, takich jak wybuch elektrowni w Czarnobylu czy zamach na World Trade Center.

Mówi się również, że Baba Wanga przewidziała także wojnę, wywołaną przez Rosję. Gdy w lutym rozpoczął się konflikt zbrojny, przypomniano słowa jasnowidzki mówiące o tym, że rosyjski władca będzie chciał odbudować wielkie imperium. Według przepowiedni Baby Wangi zagrożona ze strony Rosji może być również Polska.

To nie jedyne słowa, jakie były dedykowane Polsce. Bułgarska wieszczka przepowiedziała także światowy konflikt na tle religijnym i to właśnie w nim Polska ma odegrać ważną rolę, a to wszystko za sprawą swego położenia geograficznego.

Oprócz tego według Baby Wangi, w 2023 roku może dojść do eksplozji elektrowni atomowej. Zdaniem wielu ludzi, wierzących w jej słowa, może chodzić o tę, która znajduje się niedaleko granicy Polski, czyli o elektrownię w Zaporożu w Ukrainie.

Przepowiednie kobiety nie napawają optymizmem, szczególnie, że w swoich wizjach Baba Wanga widziała Europę w 2025 roku jako opustoszałą. Takie wyludnienie miałoby być zdaniem niektórych wynikiem katastrofy w elektrowni atomowej, którą przewiduje na 2023.

Czytaj także: Baba Wanga i katastrofalne przepowiednie na 2023 rok

Aida przepowiednie dla Polski 2023

Aida Kosojan-Przybysz jest znaną jasnowidzką, która często występuje w telewizji. Niedawno przedstawiła swoją wizję na 2023 rok dla Polski.

Według kobiety czeka nas bardzo interesujący rok. Aida podkreśla, że trójka na końcu roku, oznacza między innymi to, że będziemy musieli zadbać o swój wewnętrzny trójkąt mocy. Zalicza się do niego duszę, rozum oraz ciało. Ważne będzie znalezienie harmonii w nadchodzących miesiącach.

Oprócz tego jasnowidzka poruszyła temat, który jest o wiele bardziej niepokojący, biorąc pod uwagę, trwającą inflację i ciągły wzrost cen. Według Aidy to ludzie do tej pory bawili się pieniędzmi, a nadchodzi teraz czas, gdy to pieniądze zaczną bawić się nimi. Podkreśliła również, że w 2023 może nas zaskoczyć giełda oraz ceny produktów.

Niemiecki jasnowidz przewidział losy świata? Jego wizja przeraża

Sybilla przepowiednie dla Polski 2023

Przepowiednie Sybilli pochodzą z 875 roku p.n.e.W tym czasie właśnie królowa Saby miała odwiedzić króla Salomona i przez dziewięć miesięcy opowiadać mu swoje wizje, które były spisywane przez kronikarza. W Polsce z kolei po wielu latach jej przepowiednie królowej ukazały się w tomiku pod tytułem: "Mądra Rozmowa Królowej ze Saby z Królem Salomonem" i zostały wydane przez Warszawską Drukarnię w 1916 roku.

Przepowiednie Sybilli dla Polski dotyczą przede wszystkim wiary katolickiej. Kobieta w swoich wizjach trafnie określiła moment przyjścia na świat Jezusa oraz termin jego śmierci na krzyżu. Według niej w późniejszym okresie miał nadejść czas wielu wojen oraz miał być to moment ostatecznego upadku religii.

W kontekście Polski właśnie wątek religijny odgrywać ma największą rolę. Pozycja Kościoła Katolickiego ma być broniona przez nasz kraj najdłużej ze wszystkich. Sybilla podała również imię ostatniego papieża. Ma to być młody mężczyzna o imieniu Piotr, który będzie Polakiem.

***

Podziel się swoimi lękami i obawami. Wygadaj się anonimowo

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy