Horoskop na 28 grudnia. Aira zdradza, co czeka nas w środę

Horoskop dzienny na środę, 28 grudnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała wróżka Aira.

Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku
Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku123RF/PICSEL

Horoskop dzienny na 28 grudnia 2022 r. - BARAN

Będziesz dziś w bardzo buntowniczym nastroju. Do tego stopnia, że zastanawiał się będziesz, Baranie, czy powinieneś wykonywać polecenia służbowe. Istny bunt przeciw wszelkim przepisom. Pora na pytanie, skąd taka postawa i czemu ma ona służyć? Na szczęście już po południu zejdzie z ciebie ten styl na buntownika i w domu oddasz się wszelkim pracom domowym. Trochę sprzątniesz, zajmiesz się gotowaniem swoich ulubionych potraw i wreszcie znajdziesz czas na swoje egzystencjalne przemyślenia.

Horoskop dzienny na 28 grudnia 2022 r. - BYK

Będziesz dziś brał udział we wszelkich dyskusjach w twojej firmie. To może być cenne doświadczenie. Zdobyć możesz wiele potrzebnych i przydatnych informacji, które pomogą ci w kształtowaniu dalszej kariery. Sam też podzielisz się swoimi pomysłami, które będą się podobać wielu osobom i będą w nich upatrywać możliwości zarobienia sporych pieniędzy dla firmy. To postawi cię w dobrym świetle i wiele zyskasz w oczach przełożonych.

Horoskop dzienny na 28 grudnia 2022 r. - BLIŹNIĘTA

Horoskop dzienny na 28 grudnia 2022 r. - RAK

Wszelkie ważne dziś sprawy staraj się zrobić już od samego rana. Potem trochę może zabraknąć ci energii do działania. Otrzymasz też informację, która może być ważna dla twej obecnej pracy i pomoże też w podjęciu ważnej decyzji. Wieczorem zajmij się swoimi bliskimi. Wcześniej wspólna kolacja z rodziną, skutecznie poprawi ci  nastrój. Tym razem też wysłuchaj tego, co do powiedzenia mają Twoje dzieci, a u nich jak wiadomo, zawsze dzieje się sporo, a ty jako przykładny rodzic, chcesz brać czynny udział w ich życiu.

Horoskop dzienny od wróżki Airy
Horoskop dzienny od wróżki Airy123RF/PICSEL

Horoskop dzienny na 28 grudnia 2022 r. - LEW

Samotne Lwy, zwłaszcza dziś mężczyźni spod tego znaku, mają ogromne szanse na poznanie kobiety życia. Dosłownie tak. Układ gwiazd pokazał to bardzo wyraźnie. Kobieta będzie pełna uczuć, słowem niezwykła. Nie zmarnujcie tej szansy danej od losu. Dla pozostałych Lwów dzień szykuje się bardzo udanie. Sporo szczęśliwych wydarzeń, spotkań towarzyskich czy wypadów na miasto w gronie swoich najbliższych przyjaciół. Postarajcie się dziś też poświecić sporo uwagi swoim domownikom. Wieczorny spacer z ukochanym wpiszcie do kalendarza.

Horoskop dzienny na 28 grudnia 2022 r. - PANNA

Masz dziś dobry dzień na to, by zrobić coś naprawdę bardzo ambitnego, coś, co wymagać będzie od ciebie sporego wysiłku. Zobaczysz, że już za jakiś czas bardzo sobie podziękujesz właśnie za ten dzień, bo to, co zrobisz, przyniesie ci sukces i na długo okryje sławą. Wieczorem zaś warto, drogie Panny, przyjrzeć się swojemu zdrowiu. Co niedomaga? Czy może gdzieś coś strzyka? Wsłuchaj się dziś w swój organizm. Pomyśl, jak możesz twórczo, spożytkować nadchodzący weekend.

Horoskop dzienny na 28 grudnia 2022 r. - WAGA

Może dziś okazać się, że jakoś tak trudno złapać ci będzie porozumienie z innymi. Możesz być nie zrozumiany, co niestety, zrodzi kłopoty. Staraj się bardziej czytelnie komunikować innym, czego od nich oczekujesz, unikniesz nieporozumień i kłopotów. Musisz powoli i stanowczo tłumaczyć innym swój punkt widzenia na sprawy, nie poddawaj się w tym działaniu, czasami zdarzają się chwilowe przerwy w komunikacji z innymi. Ważne, byś cierpliwie krok po kroku mówił, jak jest.

Horoskop dzienny na 28 grudnia 2022 r. - SKORPION

Wesołość oraz pewność siebie nie będą cię dziś opuszczać. A to dobrze wróży na cały dzień. Będziesz żartował sobie z innych i tu musisz jednak zdobyć się na odrobinę powściągliwości. Nie każdy jednakowo rozumie żarty, może być ktoś, kto poprzez brak dystansu do siebie i innych, opacznie zrozumie twoje intencje w żarcie i awantura gotowa. Może warto trzymać się od takich osób z daleka. Wyczujesz, komu i co, możesz powiedzieć, by go nie urazić ani nie wywołać zbytecznej awantury. Nie daj sobie popsuć tego dnia.​

Horoskop dzienny na 28 grudnia 2022 r. - STRZELEC

Wiele dziś załatwisz spraw w swojej firmie. Dodatkowo może udać ci się załatwić też swoje sprawy urzędowe czy bankowe. Musisz tylko spełnić jeden warunek. W pracy nie możesz iść na tak zwane skróty. Jesteś, Strzelcu obserwowany przez ważną osobę w firmie a od niej też wiele zależy. Działaj mądrze, szczęście dziś ci sprzyja. Twoje zaangażowanie w pracę zostanie dostrzeżone i możesz wiele zyskać. Dlatego pamiętaj, nic na skróty tylko szczerze i odważnie dąż do celu, a sukces masz w kieszeni.

Horoskop dzienny na 28 grudnia 2022 r. - KOZIOROŻEC

Horoskop dzienny na 28 grudnia 2022 r. - WODNIK

Będziesz dziś tajemniczy, Wodniku i nieskłonny do rozmów, zabaw ani czegokolwiek, co wymagać będzie od ciebie aktywności. Czasami jest taki dzień, że chcemy się schować jak żółw w skorupę. Dziś ty masz taki dzień. Po prostu chcesz odpocząć i tyle. Twoi domownicy, widząc, co się z tobą dzieje, okażą się bardzo wyrozumiali i zostawią cię dziś w spokoju. Będziesz mógł sobie spokojnie wypoczywać, a nawet snuć plany na najbliższy weekend. Kto wie, może czymś szczególnym zaskoczysz swoich domowników.

Horoskop dzienny na 28 grudnia 2022 r. - RYBY

Twoja wrażliwość, a nawet przewrażliwienie, droga Rybo, osiągną bardzo wysoki poziom. Będziesz się dosłownie obrażać na wszystko i wszystkich wokół, nawet wtedy, kiedy ktoś będzie chciał powiedzieć ci prawdę, czy wytknąć jakieś małe grzeszki. Dosłownie będziesz dziś wszystko wyolbrzymiała do granic możliwości. Najlepiej schodzić ci z drogi. Wieczorem poczujesz się lepiej, wróci humor oraz siły i zejdzie trochę napięcie, które rano wywołało takie przewrażliwienie.

Czy Polacy wierzą w horoskopy?Interia.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas