Reklama

Reklama

Horoskop tygodniowy na 14-20 listopada 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku od wróżki Anne

Horoskop tygodniowy na 14-20 listopada 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała wróżka Anne. Co czeka nas w najbliższych dniach?

Horoskop tygodniowy na 14-20 listopada 2022 r. - BARAN 

Początek tygodnia przeniesie nieco wyczerpania. W pracy będziesz szukał oparcia w zespole, jednak inni będą tak zajęte zajęci swoimi sprawami, że nikt ci w niczym nie pomoże. Zajęte Barany mogą czuć się niezrozumiałe przez partnera, bo uzna on, że wymagasz od niego zbyt wiele. Wolne zaś raczej nie mają co liczyć na jakieś wydarzenia miłosne. 

Horoskop tygodniowy na 14-20 listopada 2022 r. - BYK 

Aura tego tygodnia przyniesie kilka zabawnych sytuacji. W pracy niewiele będzie się działo, a szef na twoje obijanie się przymykał będzie oko. Zajęte Byki będą perfekcyjnie sobie radzić z komunikacją z partnerem. Uważaj jednak, by czasami nie być zbyt cynicznym. Wolne zaś mają szansę poznać kogoś niezwykłego. W weekend dobrze zrobi ci wypad w miasto. 

Reklama

Czytaj również: Wizjonerka Aida zaapelowała do Polaków. Chodzi o najbliższe dni

Horoskop tygodniowy na 14-20 listopada 2022 r. - BLIŹNIĘTA

Już od samego poniedziałku zadbasz o swój rozwój emocjonalny. W pracy przede wszystkim przestaniesz się irytować z byle powodu i nie będziesz już wybuchał, nawet jeśli ktoś cię zdenerwuje. Dobrze ci zrobi skupianie uwagi na czymś innym! Zajęte Bliźnięta mogą zbytnio obarczać swoimi problemami partnera, przez co ten będzie od nich uciekał. Wolne zaś będą cieszyć się z obecności w ich życiu dawnej miłości. 

Horoskop tygodniowy na 14-20 listopada 2022 r. - RAK

W tym tygodniu będziesz bardziej oddalał się od ludzi. W pracy nie będziesz zainteresowany problemami innych, więc trudno będzie liczyć na twoją pomoc. Zajęte Raki będąc w melancholijnym nastroju, powinny być ostrożne, bo mogą zakończyć swój związek. Wolne zaś będą tęsknić za dawnym życiem, mimo że te drzwi dawno już zostały zamknięte. W weekend przyjemnościami będziesz starał się zrekompensować swój zły nastrój i niską samoocenę. 

Horoskop tygodniowy na 14-20 listopada 2022 r. - LEW

Listopadowa aura zadba o twój rozwój intelektualny. W pracy będziesz miał wiele możliwości wykazania się i zabłyśnięcia na podium. Zajęte Lwy powinny zwrócić szczególniejszą uwagę na rozmowy z partnerem, które bardziej przypominają ujadanie psa niż bliskość emocjonalną. Wolne zaś na swojej drodze spotkają kogoś, kto obudzi w nich potencjał seksualny. W weekend  miło spędzisz czas w pubie. 

Sprawdź także: Taki związek sprawia, że twoją codziennością stają się poniżenie i manipulacja

Horoskop tygodniowy na 14-20 listopada 2022 r. - PANNA

W tym tygodniu promieniować będziesz dobrą energią. W pracy bądź otwarty na nowe doświadczenia, które będzie okazja zdobyć. Zajęte Panny spożytkują swoje pokłady energii na uregulowanie relacji z partnerem i wreszcie przestaną analizować każdą najdrobniejszą błahostkę. Wolne zaś będą cieszyć się chwilą samotności i przestaną myśleć o bezproduktywnym czekaniu na miłość. W weekend poświęć odpowiednią ilość czasu na wyleczenie się z choroby.

Horoskop tygodniowy na 14-20 listopada 2022 r. - WAGA

Aura tego tygodnia przyniesie więcej dobrej energii. W pracy będziesz starał się cieszyć swoim stanowiskiem, nawet jeśli ono nie spełnia twoich wymagań. Zajęte Wagi nie będą musiały się martwić o stabilność swojej relacji, bo partner zacznie zabiegać o ich towarzystwo. Wolne zaś będą w odpowiednim nastroju do wznowienia relacji, która kiedyś przyniosła im żenujące sytuacje. Zastanów się, czy jest to dobry krok!. 

Horoskop tygodniowy na 14-20 listopada 2022 r. - SKORPION

W tym tygodniu wstrzymaj swoją inicjatywę działania. W pracy nie rób niczego ponad siłę, tylko spokojnie czekaj na to, co się wydarzy. Zajęte Skorpiony będą musiały popracować nad relacją związkową, wykazując więcej zainteresowania życiem partnera. Wolne zaś wreszcie spotkają te właściwą osobę. Mniej więc oczy szeroko otwarte. 

Horoskop tygodniowy na 14-20 listopada 2022 r. - STRZELEC

W tym tygodniu zaczniesz myśleć o małych rzeczach, które wcześniej były dla ciebie nieistotne. W pracy skłonisz się do podjęcia nowych wyzwań, które do tej pory wydawały ci się monotonną robotą niezapewniającą żadnego sukcesu. Zajęte Strzelce będą starały się spędzić więcej czasu z partnerem i nagrodzić im czas bez nich. Wolne zaś swoją otwartością szybko spłoszą nową ciekawą znajomość. 

Horoskop tygodniowy na 14-20 listopada 2022 r. - KOZIOROŻEC

Będziesz musiał wykazać się racjonalnym myśleniem. W pracy szef wymagał będzie od ciebie postawy opanowania i logicznego rozwiązania problemów. Zajęte Koziorożce będą w pełni wyciszone, a relacja płynąć będzie gładko. Wolne zaś poznają kogoś, kto nie za bardzo będzie otwarty na bliskość z nimi. Daj tej osobie trochę czasu, a wiele się między wami zmieni.

Horoskop tygodniowy na 14-20 listopada 2022 r. - WODNIK

Aura tego tygodnia zachęci cię do rozmyślań. W pracy będziesz miał dobry czas na podejmowanie ważnych decyzji, bo twoja intuicja cię nie zawiedzie. Zajęte Wodniki rad w sprawie miłości będą szukały u przyjaciół, co oczywiście zacznie irytować partnera. Wolne zaś staną się bardziej kreatywne w poszukiwaniu upragnionego obiektu uczuć. W weekend  wybierz się na basen i rozgrzej  kości. 

Horoskop tygodniowy na 14-20 listopada 2022 r. - RYBY

Tydzień upłynie ci leniwie. W pracy potrzebował będziesz dłuższej chwili wytchnienia, dlatego też nie bierz się za żadne ambitne zadania. Zajęte Ryby ograniczą swoje kontakty z partnerem do zbędnego minimum, bo bardziej pasować im będzie chwila samotności niż towarzystwo, nawet jeśli jest to ukochana osoba. Wolne zaś umówią się na kilka randek, ale nie będą się na nich czuć komfortowo. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | horoskop tygodniowy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy