Reklama

Ile zarobi, tyle wyda. Te znaki zodiaku mają pecha do pieniędzy

Mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają, a mimo to każdy dąży do bogactwa. Nie wszystkim się to jednak udaje. Niektórzy mają większe predyspozycje do bogacenia się niż inni. A pozostali mają wyjątkowego pecha do pieniędzy, które nie chcą się ich trzymać. Które znaki zodiaku nie mogą liczyć na szczęście w finansach? Sprawdź, czy jesteś w tej grupie.

Niektóre znaki zodiaku mimo starań nie będą się bogacić. Zarabianie dużej ilości pieniędzy niestety nie zawsze jest gwarancją pokaźnego majątku. Oto 4 znaki zodiaku, które nie powinny liczyć na zarobienie fortuny.

Strzelec - wiecznie znudzony i spłukany

Strzelce marzą o bogactwie materialnym, jednak takie życie nie jest im pisane. Znaki te często zmieniają pracę, gdyż poprzednia po prostu im się nudzi. Mimo to wybierając kolejne zawody, zdecydowanie nie kierują się wynagrodzeniem. Liczy się dla nich przede wszystkim zmiana otoczenia, nowe doświadczenie i rozwój.

Reklama

Poza tym Strzelce mają skłonności do brania udziału w grach losowych. Niejednokrotnie swojego szczęścia próbują na loteriach. Pieniądze nigdy nie trafiają do nich, mimo że na losy potrafią wydać znaczną część swoich oszczędności.

Zobacz również: W tym miesiącu rodzą się najinteligentniejsi ludzie. Badania naukowców potwierdzają

Lew - ile zarobi, tyle też wyda

Pecha do pieniędzy mają też zdecydowanie Lwy. Mimo że osoby spod tego znaku potrafią dobrze zarobić i dużo pracują, to te duże pieniądze się ich nie trzymają. Lwy uwielbiają luksusy i życie na poziomie. Tak szybko, jak zarobią fortunę, to jeszcze szybciej potrafią ją wydać

Ich rozrzutność nie zna granic. Drogie ubrania, samochody czy niepotrzebne gadżety same wpadają im w ręce, skutecznie uszczuplając portfel. Nie patrzą na to, ile wydają, a później wpadają w kłopoty finansowe.

Koziorożec - on żyje chwilą, a jego pieniądze żyją chwilę

Koziorożce raczej nie dorobią się fortuny. Osoby spod tego znaku wystrzegają się ciężkiej pracy, która jak wiadomo popłaca. Każde zarobione pieniądze wydają bez namysłu. Koziorożcami kieruje życie chwilą. Nie przejmują się jutrem i nie uważają za słuszne, żeby cokolwiek odkładać na przyszłość.

Skorpion - hulaj dusza, piekła nie ma, pieniędzy też

Skorpiony lubią się bawić i żyć chwilą podobnie jak Koziorożec. Ich finanse przeznaczane są głównie na imprezy i rozrywkę. Zdecydowanie nie lubią sobie żałować w tej kwestii. Osoby spod znaku Skorpiona bez opamiętania hulają zaraz po wypłacie. Pod koniec miesiąca natomiast budzą się z ręką w nocniku. Wówczas zaczynają zapożyczać się u bliskich, ale zawsze sumiennie zwracają pełną kwotę.

Sprawdź: Zwróć uwagę na konkretne linie na dłoni. Mają one spore znaczenie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: astrologia | znaki zodiaku
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy