Reklama

Lubisz romantyków? Nie wiąż się z Wodnikiem, lepiej wybierz...

Kolacje przy świecach, romantyczne spacery pod gwiazdami, śniadania do łóżka, kwiaty bez okazji, rocznica w Paryżu... Ech, romantyczne gesty - coś, czego kobiety tak pragną, a mężczyźni często nie mają o tym pojęcia. Dziś ranking znaków zodiaku od najbardziej do najmniej romantycznych. Sprawdź!

Ryby

Jak bardzo romantyczna wizja by to nie była, Ryby są w stanie wprowadzić ją w życie. Serio, cokolwiek wymyślisz. Są przekonane, że romantyzm to podstawa miłości. Chcą by było jak we śnie i patrzą na świat przez różowe okulary. Mają nadzieję, że trafią na kogoś tak samo romantycznego, a jeśli tak się nie stanie, wyobrażą sobie, że tak jest. 

Lew

Pragniesz pasji i dramatu, który tak bardzo kojarzy się z romansem. Twoje serce wprost wyrywa się z klatki piersiowej, kiedy jesteś w towarzystwie ukochanej osoby. Nie boisz się pokazać światu, jak się czujesz, dla ciebie to wręcz powód do dumy. Wyciągniesz z rękawa nawet sto asów, byle by tylko zadowolić... nie, to za mało, ty chcesz zachwycić, zwalić z nóg, oszołomić drugą połówkę. 

Reklama

Waga

W idealnym świecie osoba, którą kochasz, zalałaby cię miłością i uwielbieniem. Pomimo tego, że wiesz, że świat nie jest idealny, cały czas marzysz o bajkowym romansie. Nie zawahasz się zrobić wszystkiego, co w twojej mocy, aby pokazać, jak się czujesz - przychodzi ci to naturalnie. Drugiej osobie dasz wszystko, czego zapragnie. I wciąż będziesz mieć nadzieję, że zostanie to odwzajemnione. 

Zobacz też: Najlepsi w łóżku wg znaku zodiaku. Ranking od najlepszych do najsłabszych

Skorpion

Pragniesz ponadczasowej, wszechogarniającej miłości. Chcesz pasji i głównej roli w epickiej historii miłosnej. W związku, kiedy tylko poczujesz się bezpiecznie, nie zawahasz się dać z siebie wszystkiego. 

Rak

Jesteś o wiele bardziej skoncentrowany na emocjach niż na wielkich gestach, przykładasz wagę do romantyzmu, ale nie tego popisowego. Wierzysz w poznanie osoby wewnątrz i na zewnątrz. To budowanie silnego fundamentu jest dla ciebie najlepszym sposobem na utrzymanie relacji. Jesteś rozważny i odważny - nie boisz się zrobić wszystkiego, co konieczne, aby ta druga osoba czuła się kochana i bezpieczna.

Zobacz też: Wakacyjny horoskop 2022. Awans, romans, wielka miłość? Sprawdź swój horoskop na lato!

Byk

Masz wysokie standardy dotyczące swoich relacji, Byku. Wierzysz w pełne zaangażowanie i nie chcesz tylko słyszeć romantyczne słowa - chcesz całego pakietu. Jesteś oddany, ale chcesz czuć się doceniony i od czasu do czasu zmieciony z nóg. Rozpieszczasz osobę, którą kochasz, wszystkim, co możesz wymyślić, ponieważ chcesz pokazać, jak bardzo ci zależy. 

Baran

Jesteś tak podekscytowany osobą, która ci się podoba, że wprost nie możesz tego ukryć. Chcesz robić na niej wrażenie non stop. Cały czas musi być zaskakiwana, a ogień podsycany. Subtelność nie jest twoją mocną stroną, a to znaczy, że potrafisz przytłoczyć miłością. 

Panna

Możesz wydawać się dość cyniczna i niezbyt zainteresowana romansami, ale to nie do końca prawda, przyznasz Panno? Pod twardą otoczką jesteś mięciutka. Chociaż w najbliższym czasie możesz nie mieć okazji do rozsypywania płatków róż i zapalania świec w sypialni, jesteś na to gotowa. Kiedy przyjdzie czas, droga Panno, zaskoczysz właściwą osobę sporą dawką romantyzmu. 

Koziorożec

Romantyzm w twoim wydaniu to taki trochę oldschool. Twoją domeną są klasyki - kwiaty, dzwonienie codziennie o tej samej porze, odprowadzanie pod drzwi. Może dla niektórych to śmieszne, ale ty wiesz, że działa, prawda Koziorożcu?

Strzelec

Romans niekoniecznie jest dla ciebie priorytetem. Wolisz odkrywanie i przygodę. Chociaż jesteś bardziej niż zdolny do wykonania kilku wyszukanych gestów, są one nieliczne i zarezerwowane tylko dla konkretnych.

Bliźnięta

W żadnym wypadku nie jesteś przeciwny romantyzmowi, ale nie chcesz być jak inni. Romantyczne pomysły kłębią się w twojej głowie, ale nie urzekają cię aż tak, żebyś chciał na dłużej przy nich zatrzymać.

Wodnik

Nie jesteś zainteresowany byciem romantycznym według tradycyjnych standardów i nikt nie da rady sprawić, że zmienisz zdanie na ten temat. Dla ciebie romantyzm to wzajemne odkrywanie swoich umysłów i popychanie się nawzajem do próbowania nowych rzeczy. Pamiętaj jednak że nie każdy myśli jak ty.

Czytaj też:

Najwięksi imprezowicze - parkiet należy do ich. Na liście trzy znaki zodiaku

Horoskop finansowy - tygodniowy. Na co powinniśmy uważać 22-26 czerwca? Odpowiada wróżka Anne

Inteligencja a znak zodiaku - pięć znaków się wyróżnia

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | horoskop | romantyzm

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama