Reklama

Przełomowa wizja Aidy Kosojan-Przybysz. Zwróciła się z pilnym apelem do Polaków

Aida Kosojan-Przybysz to popularna w Polsce ormiańska wizjonerka. W naszym kraju ma całe grono oddanych fanów, którzy pilnie śledzą jej przesłania. W mediach społecznościowych pojawił się właśnie kolejny wpis jasnowidzki. Tym razem Aida zadała w nim szereg ważnych pytań.

Aida Kosojan-Przybysz w Polsce zyskała sławę jako jasnowidzka. Urodziła się w Gruzji, ale w latach 90. przeprowadziła się do naszego kraju i postanowiła zostać na stałe. W dość szybkim tempie zaskarbiła sobie sympatię Polek i Polaków, którzy docenili przede wszystkim jej empatię i ważne przekazy pomagające w życiu codziennym. Na Instagramie jej wpisy śledzi obecnie ponad 50 tys. osób, którzy chętnie czerpią z jej porad czy przesłań związanych z różnymi sferami życia.

Reklama

- Miłość jest siłą napędową. Zdrowie jest siłą ciała. Jeśli dusza, rozum i ciało są w harmonii, to człowiek się czuje szczęśliwy. Idzie do przodu. A bez miłości zdrowy człowiek jest jak drzewo bez owoców - powiedziała Aida w rozmowie z Waldemarem Suliszem w serwisie dziennikwschodni.pl w styczniu 2011 roku.

Zobacz też: Wróżka Aida apeluje do Polaków: "obejrzyj się za siebie". Jej słowa poruszają

Aida przepowiedziała pandemię?

Aida zdradziła niegdyś, że dar jasnowidzenia odziedziczyła po swojej babci. Jednak nim zaczęła świadomie korzystać ze swojego daru, minęło trochę czasu. Obecnie najczęściej mówi się o tym, że ormiańska wizjonerka przewidziała co wydarzy się w 2020 roku, który określiła mianem "roku maski". Dlatego też grono wiernych fanów i fanek z niecierpliwością wyczekuje kolejnych przepowiedni czy wpisów Aidy.

Zobacz też: Aida przemówiła do Polaków. Wskazała konkretną datę

Aida zwróciła się do Polaków z ważnym pytaniem. W komentarzach poruszenie

W najnowszym wpisie wizjonerka Aida skupiła się na szczęściu. Wpis jak zawsze wywołał ogromne poruszenie wśród internautów. Nie bez powodu - wizjonerka zadała ważne pytania.

- Stoimy w kolejce po szczęście. Za kim? A może przed kim? Ktoś ma pierwszeństwo, a są też tacy, którzy rezygnują i wychodzą z kolejki z różnych powodów. Są też tacy, którzy próbują dostać szczęście spod lady - zaczęła Aida.

- Szczęściem jest samo stanie w kolejce, krótkiej czy długiej, ważne czy wiesz po co stoisz i czy na pewno tego potrzebujesz, że widzisz oczami wyobraźni i swojej duszy. Czas oczekiwania, albo proces dochodzenia do celu, jest jak wejście na szczyt góry na własnych nogach, z lekkim plecakiem na ramieniu - napisała.

- Idź we własnym tempie, a jak stoisz w korku miej lekkie myśli, to one tworzą dobry czas, to z nich się składa dobre życie. Twoja siła jest w twoim przyjmowaniu tego co i kiedy cię spotyka. Żyj dobrze. Życz dobrze - brzmi nowa rada Aidy.

"Skąd ty wiesz jakich słów danego dnia potrzebuję?", "Piękne słowa. Niech szczęście zawsze będzie z Panią, Pani Aido", "Właśnie dziś się nad tym zastanawiałam", "Najlepsza", "Żyjcie tu i teraz, nie oglądając się na przyszłość", "Wydaje mi się, że ciągle stoję w kolejce. Wyłącznie" - dzielili się swoimi przemyśleniami internauci.

A wy zgadzacie się ze słowami Aidy?

Zobacz też: Aida z ważnym przesłaniem do Polaków. Jasnowidząca zaapelowała do fanów

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aida Kosojan-Przybysz | astrologia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy