Wyjątkowe zjawisko. Nów otworzy portal niebios

Karolina Iwaniuk

Opracowanie Karolina Iwaniuk

6 czerwca światy astrologii i numerologi połączą się. To właśnie wtedy będzie miał miejsce nów Księżyca w znaku Bliźniąt, a także otwarta zostanie tzw. "brama numerologiczna" miesiąca. Osoby zajmujące się astrologią i numerologią wierzą w niezwykłą energię tego dnia i wykorzystują jej wibracyjny potencjał.

6 czerwca czeka nas wyjątkowe wydarzenie zarówno w numerologii, jak i w astrologii
6 czerwca czeka nas wyjątkowe wydarzenie zarówno w numerologii, jak i w astrologii123RF/PICSEL

Uczuciowy nów księżyca w Bliźniętach. Przygotuj się na energię księżyca

6 czerwca księżyc wejdzie w fazę nowiu i to w znaku Bliźniąt. Energia tego znaku zodiaku udzieli się wówczas wszystkim zdaniem astrologów. Ten znak powietrza dotyczy umysłu, komunikacji i łączenia się z tym, co nas otacza. Księżyc zaś w astrologii to emocje i skrywane przez nas pragnienia, a nów z kolei zawsze symbolizuje początki i świeże otwarcie.

To idealny czas, by być otwartym na nowe możliwości! Trudnością jednak w tej energetycznej fazie księżyca może być trzymanie się jednego lub prostego planu. Bliźnięta spowodują przypływ pomysłów, który może wprowadzić mały chaos.

Jeśli zdecydujemy już jednak, który plan chcemy realizować, to właśnie powinniśmy postarać się wystartować z nim możliwie najbliżej 6 czerwca, ponieważ dzięki dodatkowej energii kosmicznej będzie on mógł zostać ukończony przed pełnią Księżyca w Bliźniętach w połowie grudnia.

Energetyczny portal numerologiczny

Co czeka nas 6 czerwca?
Co czeka nas 6 czerwca?123RF/PICSEL

Choć numerologia i astrologia nie są pokrewnymi dziedzinami, to nierzadko się ze sobą przeplatają. Tak będzie i tym razem właśnie 6 czerwca. Prócz nowiu Księżyca 6 czerwca ma miejsce ważne wydarzenie numerologiczne - zostanie otwarta tzw. "brama numerologiczna". 

06.06 zwane urodzinami miesiąca to wyjątkowy moment w numerologii. Każdy portal charakteryzuje się inną energią, tym razem portal otwierają dwie szóstki.

Portal jest energetyczną bramą lub drzwiami do rozszerzonego stanu świadomości, który stwarza potężną okazję do połączenia się z wyższymi energiami i dokonania ogromnych zmian w naszym życiu. Możemy w pełni wykorzystać każdy portal, jeśli pracujemy z przychodzącymi energiami i kanałami, zakotwiczamy je i integrujemy.

Brama 6:6 to portal światła. Słońce przebywające w Bliźniętach spotęguje działanie numerologicznej 6, która z kolei jest liczbą harmonijnej równowagi, sprowadzenia Nieba na Ziemię. Dlatego jest to idealny dzień na zamanifestowanie bezwarunkowej miłości w naszych relacjach w harmonii z Wszechświatem.

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas