Reklama

Znaki zodiaku, które pasują do siebie w łóżku - trafiliście dobrze w życiu?

Każdy z nas ma inną energię seksualną, nic więc dziwnego, że nie każdy do każdego pasuje. Są takie konfiguracje znaków zodiaku, które nie generują żadnego napięcia seksualnego, żadnej chemii, inne natomiast przyciągają się jak magnes, a napięcie widać z daleka – po prostu iskry lecą. I to na nich się dziś skupimy. Oto pary znaków zodiaku, którym będzie ze sobą świetnie w łóżku.

Koziorożec - Baran

Koziorożce są najbardziej seksualnie kompatybilne z Baranami, ponieważ dodają do związku szczyptę niepewności i zaskoczenia. Za każdym razem, gdy lądują w łóżku, oba znaki zodiaku doświadczają czegoś nowego. A to spaja ich związek w coś naprawdę stabilnego. 

Zobacz też: Znaki zodiaku, które najbardziej kochają samych siebie

Panna - Waga

Kiedy Panna wchodzi w związek z Wagą, są jednym z najbardziej kompatybilnych seksualnie par w zodiaku, ponieważ doświadczają czegoś niezwykłego podczas uprawiania miłości. Oboje są intensywni, przenoszą się nawzajem w inne światy łóżkowej rozkoszy. 

Reklama

Ryby - Strzelec

Ryby i Strzelec są dla siebie najlepszym dopasowaniem, ponieważ związek, który tworzą, daje im spełnienie. Miłość i emocje to coś, co jest dla nich bardzo ważne, dlatego też seks jest tak udany.

Byk - Lew

Byk i Lew są ze sobą seksualnie zgodni, ponieważ dla obojga seks jest niezwykle ważny i stanowi spory procent fundamentu związku. Poza tym oboje mają dominujące i silne osobowości, co pozwala utrzymać związek silnym i stabilnym.

Bliźnięta - Skorpion

Bliźnięta idealny seks znajdą w ramionach Skorpiona (i vice versa). Ich związek to nie tylko bycie razem, ale też wzajemna świadomość potrzeb seksualnych i chęć ich zaspokajania.

Wodnik - Rak

Wodniki są tak świetnie dobrane z Rakami, ponieważ urodzeni pod tym znakiem żyją pełnią życia, są radości i mają silne poczucie spełnienia. Kiedy są razem, tylko się to potęguje.  

Czytaj też: 

Znaki zodiaku, które nie wybaczą ci zdrady. Nigdy

Najseksowniejsze znaki zodiaku. Jesteś w tej grupie?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: seks | horoskop | znaki zodiaku
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy