Reklama

Znaki zodiaku, które zrobią największą głupotę w życiu jeszcze w tym roku. Jesteś wśród nich?

Dla niektórych znaków zodiaku rok 2023 nie będzie szczęśliwy, ponieważ zrobią największą głupotę w życiu, której później zaczną żałować. Niestety na życiowe błędy wpłynie ich lekkomyślność, naiwność oraz zbyt silne kierowanie się emocjami. Sprawdź najbardziej trzy pechowe znaki zodiaku w 2023 roku. Kogo czeka poważna gafa?

W drugiej połowie roku niektórym znakom zodiaku może przytrafić się pechowa sytuacja. Mowa o popełnieniu największej głupoty w życiu, której trudno będzie zapobiec. Astrolodzy wyróżnili trzy znaki zodiaku podatne na nieprzemyślane decyzje w 2023 roku

Bliźnięta (23.05 - 21.06) - zwariują z miłości

W 2023 roku Bliźnięta popadną w skrajne emocje. Osoby spod tego znaku zodiaku zakochają się bez opamiętania, nie będą widzieć świata poza ukochaną osobą. Niestety z powodu miłości zrobią największą głupotę w życiu. Jaką?

Reklama

Zakochane osoby spod znaku Bliźniąt postanowią zrobić sobie tatuaż dla ukochanej osoby. W ten sposób będą chciały udowodnić swoje uczucia. Niestety ich związek zakończy się szybko, więc pozostaną z tatuażem przypominającym nieszczęśliwą miłość. 

SprawdźTrzy znaki zodiaku muszą szykować dobre lokaty. W sierpniu spłynie na nich bogactwo

Lew (23.07 - 23.08) - poważna gafa w pracy

Sfera zawodowa zodiakalnego Lwa będzie zagrożona w 2023 roku. Zdecydowanie nie jest to dobry rok na zmianę pracy lub zakładanie firmy. Osoby spod znaku Lwa, które zapragną zmian zawodowych spotka przykra sytuacja - z dnia na dzień zostaną bez pracy, a na rynku nie znajdą ciekawych ofert. To nie wszystko!

Zodiakalny Lew zrobi głupotę w pracy w trakcie koordynowania projektu, a mianowicie pomyli podstawowe pojęcia i nie będzie zwracał uwagi na opinię innych. Jego lekkomyślność przyczyni się do utraty długo wyczekiwanego awansu

Ryby (19.02 - 20.03) - pieniądze uciekające z kieszeni

Zodiakalne Ryby w 2023 roku zaczną bujać w obłokach i snuć nierealne plany. Osoby spod tego znaku zodiaku będą marzyć o wielkich pieniądzach, dlatego zdecydują się na inwestycję. Niestety zodiakalne Ryby zrobią głupotę, ponieważ ulokują gotówkę w niezbyt pewnej inwestycji, dlatego jeszcze w tym roku stracą wszystko, co mają. 

Uciekające pieniądze z kieszenie to nie jedyne zmartwienie zodiakalnych Ryb. Astrolodzy przewidują, że osoby spod tego znaku zodiaku mogą zakochać się nieszczęśliwie, a ich romantyczne działania zostaną wyśmiane przez obiekt westchnień.  

CZYTAJ TAKŻE:

Horoskop na sierpień: Baran i Ryby odniosą spektakularne sukcesy

Horoskop na jesień 2023. Dla niektórych to będzie najpiękniejszy czas w roku

Skorpion w miłości: Ten znak zodiaku potrafi zatruć życie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | bliźnięta | Lew | ryby
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy