Reklama

Reklama

Katarzyna Bosacka zdradziła, ile płaci za truskawki. Fani nie wierzą!

Katarzyna Bosacka już od wielu lat uczy Polaków, jak jeść zdrowo, dokonywać przemyślanych zakupów żywieniowych i szukać oszczędności we własnym gospodarstwie domowym. Teraz podzieliła się z fanami nowym postem i zdradziła, za ile udało się jej kupić pierwsze, polskie truskawki.

Katarzyna Bosacka regularnie pojawia się nie tylko na ekranach telewizorów, ale aktywnie działa w mediach społecznościowych, dzieląc się z fanami swoją wiedzą. Ostatnio doradzała obserwatorom czy lepiej zjeść na obiad kaszę czy ziemniaki, a kilka dni temu ostrzegała przed fatalnym składem skórki pomarańczowej ze sklepu. Teraz Bosacka przyjrzała się dokładniej cenom pierwszych, polskich truskawek. 

Zobacz również: Kasza czy ziemniaki? Katarzyna Bosacka porównuje! 

Reklama

Katarzyna Bosacka zdradziła, za ile kupiła pierwsze, polskie truskawki. Fani nie chcą uwierzyć!

W najnowszym, zamieszczonym właśnie na Instagramie poście Katarzyna Bosacka napisała:

Obserwatorzy natychmiast zareagowali na post, dzieląc się swoimi doświadczeniami z pierwszymi, polskimi truskawkami w sezonie:

- "Właśnie kupiłam po 26!! Gdzie to 13??;)", "Dobra cena", "Płock 17 zł kg", "25 zł na Mokotowie", "Rybnik 19 zł za kg", "W Warszawie już od kilku tygodni 12zł/kg", "Gdynia między 12 a 18zł za kg", "26 zł w Krakowie były jeszcze w czwartek", "Okolice Gorzowa 28zl", "W Łodzi na rynku 18 zł-19zł za albańskie, za polskie spod folii od gospodarza że wsi 25 zł - piszą. 

Jak widać, ceny polskich truskawek są jeszcze mocno zróżnicowane - niektórym udało się już kupić owoce za kilkanaście złotych, inni wciąż płacą za nie powyżej 20 złotych. Ceny truskawek są więc wysokie, ale pamiętajmy, że to dopiero początek sezonu na te pyszne owoce. 

W poście Katarzyna Bosacka zamieściła także informacje o właściwościach odżywczych truskawek: 

Jedliście już pierwsze, polskie truskawki? Ile kosztowały?

***

Zobacz również:

Koniec z darmowymi zwrotami. Jedna z sieciówek wprowadza opłaty!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: truskawki | Katarzyna Bosacka | polskie truskawki | cena truskawek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy