Sukienki maskujące brzuch. Te fasony ukryją mankamenty i podkreślą atuty

Odpowiednio dobrany do sylwetki ubiór jest kluczem do sukcesu, jeśli chodzi o ukrycie naszych niedoskonałości, takich jak duży brzuszek. Co więcej, niektóre fasony np. sukienek są w stanie również podkreślić atuty - biust czy ramiona. Zobacz, jakie modele, kolory i wzory wybierać.

Sukienki z dekoltem w serek mogą zakryć nasze niedoskonałości
Sukienki z dekoltem w serek mogą zakryć nasze niedoskonałości123RF/PICSEL

Jak ukryć brzuszek?

Chyba każda kobieta ma jakieś kompleksy, a przynajmniej elementy wyglądu, których nie lubi i chciałaby zamaskować. Odpowiedni ubiór jest w stanie przykryć mankamenty, np. szerokie biodra, masywne uda czy wystający brzuch.

Jest tak również w przypadku sukienek. Choć niektóre kobiety wolą unikać ich noszenia, to istnieją takie modele, które z powodzeniem mogą ukryć ciut za duży brzuszek. Ważnych jest kilka elementów, o których powinnyśmy pamiętać.

Sukienka optycznie wyszczuplająca sylwetkę nie powinna być ani zbyt dopasowana, ani zbyt obszerna. W pierwszym przypadku podkreśli ona środek ciała, w tym brzuch, z kolei w drugim - zakryje nie tylko krągłości, ale także wszelkie nasze atuty.

Sukienka kopertowa

Fasonem, który sprawdzi się idealnie, jeśli chcemy zakryć brzuszek, jest sukienka kopertowa. Skupi ona uwagę na dekolcie i podkreśli biust. Jednocześnie odciągnie spojrzenia od bioder i brzucha. Taki model jest niezwykle elegancki, a także wygodny.

Odpowiedni kolor i wzór

Istotny jest nie tylko fason, ale także wzór i połączenia kolorystyczne. Lepiej wybierać ciemniejsze sukienki, a w przypadku kilku kolorów te o mniejszym kontraście. Jeśli chodzi o print, to sprawdzą się paski, jednak tylko te pionowe.

Turcja: Trwa sprawdzanie budynków po trzęsieniu ziemiDeutsche Welle
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas