Reklama

Reklama

Menopauza jako nieodłączny element kobiecości – rozmowa z Katarzyną Dowbor i Agnieszką Dygant

Już 13 października o godzinie 14 zapraszamy do obejrzenia w serwisie kobieta.interia.pl rozmowy Katarzyny Zdanowicz z Agnieszką Dygant i Katarzyną Dowbor na temat, który wciąż dla wielu Polek stanowi tabu. Dziennikarka Polsat News i autorka videocastu „Zdanowicz pomiędzy wersami” zapyta gościnie o ich doświadczenia związane z wchodzeniem dojrzały wiek, a także o to, czy doświadczanie tego typu zmian w świecie pełnym kamer czymś się różni od doświadczeń kobiet spoza show-biznesu.

 Katarzyna Zdanowicz do swojego programu zaprasza ciekawych i inspirujących gości, z którymi porusza nie zawsze łatwe, ale ważne temat. Videocast "Zdanowicz pomiędzy wersami" odwiedzają ludzie z pierwszych stron gazet, ale także mniej rozpoznawali specjaliści i osoby, które mają do opowiedzenia niezwykłe i pouczające historie ze swojego życia. Podczas otwartych i szczerych rozmów mówią o tym, co na co dzień ukrywają pomiędzy wersami. Do tej pory gośćmi dziennikarki byli m.in.: Maria Sadowska, Karolina Gruszka czy Rafał Pacześ.

Reklama

Zobacz również: Ewelina Ślotała pokazała zdjęcie z połamaną twarzą. Opowiedziała szczerze o przemocy

W najbliższym odcinku gościniami Katarzyny Zdanowicz będą aktorka Agnieszka Dygant i dziennikarka Katarzyna Dowbor. Obydwie panie są w wieku, w którym ciało kobiety się zmienia. Dlatego dziennikarka zapyta je jak ich zdaniem temat odbierany jest społecznie i jak zmienia się sposób postrzegania tego etapu życia. Wspólnie rozprawią się z powszechnymi przekonaniami o tym, jak powinno wyglądać życie kobiety po 50. Bohaterki wywiadu wypowiedzą się szczerze o własnych doświadczeniach: czy bały się o swoją atrakcyjność w kontekście występów publicznych, jak dziś postrzegają swoją kobiecość i jak menopauza wpłynęła na ich życie, również w sferze seksualnej.  

Zobacz również: Maja Sablewska nie rozmawiała z Kubą Wojewódzkim przez 7 lat. Nie tylko na nim się zawiodła

Premiera 29 odcinka videocastu Katarzyny Zdanowicz odbędzie się 13 października 2022 o godzinie 14. Materiał zostanie udostępniony na Stronie Głównej portalu Interia i w serwisie kobieta.interia.pl. Ten, a także wszystkie pozostałe odcinki "Zdanowicz pomiędzy wersami" można również słuchać na platformach streamingowych: Spotify, Google Podcast i Apple Podcast.

Zobacz również: Katarzyna Zdanowicz: Rozmowa powinna być jak dobry film

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zdanowicz | Agnieszka Dygant | Katarzyna Dowbor | menopauza

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy